COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Brindisi - Vlora je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Brindisi do Vlora

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Albánsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Brindisi - Vlora

  • 3 Sailings Weekly 6 hr
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 8 hr
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 8 hr 1 min
  • Get price

Trajekty z Brindisi do Vlora

Trasa trajektu z Brindisi Vlora spája Taliansko s Albánsko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Red Star Ferries prevádzkuje svoje plavby 3 krát týždeň, European Ferries 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti A-Ships Management S.A je k dispozícii 7 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 17 plavby týždeň na trase z Brindisi Vlora medzi Taliansko a Albánsko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Brindisi

Brindisi je mesto nachádzajúce sa na pobreží Jadranského mora v regióne Apulia v Taliansku. Prístav v Brindisi hrá významnú úlohu v ekonomike regiónu, najmä v obchodovaní s Gréckom a krajinami Stredného Východu. V piesočných dunách a na plážach severného pobrežia Brindisi bolo objavených veľa dôležitých archeologických nálezov. Napriek ekonomickým prínosom prístavu je turizmus pre mesto stále nesmierne dôležitý. Vo vnútrozemí mesta sa produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z prístavu sa trajekty plavia do mnohých miest. Lode smerujúce na grécky ostrov Kefalónia sú prevádzkované spoločnosťou My Way Ferries. Trajekty premávajú aj do prístavov Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Grécku.