Trajekty z Brindisi do Vlora

Trasa trajektu z Brindisi Vlora spája Taliansko s Albánsko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Red Star Ferries prevádzkuje svoje plavby 3 krát týždeň, European Ferries 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti A-Ships Management S.A je k dispozícii 7 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 17 plavby týždeň na trase z Brindisi Vlora medzi Taliansko a Albánsko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Brindisi - Vlora

Priemerné ceny pre Brindisi Vlora

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Brindisi Vlora je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Brindisi

Brindisi je mesto nachádzajúce sa na pobreží Jadranského mora v regióne Apulia v Taliansku. Prístav v Brindisi hrá významnú úlohu v ekonomike regiónu, najmä v obchodovaní s Gréckom a krajinami Stredného Východu. V piesočných dunách a na plážach severného pobrežia Brindisi bolo objavených veľa dôležitých archeologických nálezov. Napriek ekonomickým prínosom prístavu je turizmus pre mesto stále nesmierne dôležitý. Vo vnútrozemí mesta sa produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z prístavu sa trajekty plavia do mnohých miest. Lode smerujúce na grécky ostrov Kefalónia sú prevádzkované spoločnosťou My Way Ferries. Trajekty premávajú aj do prístavov Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Grécku.