COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bastia - Marseille je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Korzika do Francúzsko.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Bastia - Marseille

    • 7 Sailings Weekly 12 hr 30 min
    • Get price
    • 4 Sailings Weekly 12 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Bastia do Marseille

Trajektová trasa Bastia Marseille spája Korzika s Francúzsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Corsica Linea sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 12 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti La Meridionale sa plavia 4 krát za týždeň, plavba trvá od 12 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 11 plavieb týždeň na trase z Bastia Marseille medzi Korzika a Francúzsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Bastia

Bastia je francúzske mesto v departemente Haute-Corse v severovýchodnej časti ostrova Korzika. Mesto je hlavným obchodným centrom Korziky a taktiež jej hlavným prístavom. Prístav sa delí na tri časti: Starý prístav (Vieux Port) leží v úzkej zátoke a je využívaný hlavne nekomerčnými operátormi ako sú výletné alebo rybárske lode. Komerčný trajektový prístav sa nachádza na severe mesta. Ešte severnejšie je prístav Toga Marina, ktorý sa využíva hlavne pre rekreačné plavidlá, ako sú jachty a plachetnice.

K turistickým atrakciám patrí Múzeum Korziky, pevnosť zo 16. storočia a zvonica, z ktorej sa naskytá nádherný výhľad na Starý prístav (Terra Vecchia) a na hory a pobrežie. Nájdete tam tiež bývalý palác janovských guvernérov, kde dnes sídli korzické Etnografické múzeum.

Trajekty z Bastie spájajú Francúzsko (Marseille, Nice a Toulon) a Taliansko (Janov, La Spezia, Livorno, Piombino, Savona, Portoferraio).