Trajekty z Porto Vecchio do Marseille

Trajektová trasa Porto Vecchio Marseille spája Korzika s Francúzsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Corsica Linea sa plaví 3 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 12 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti La Meridionale sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 14 hod.

Celkovo je tu 4 plavieb týždeň na trase z Porto Vecchio Marseille medzi Korzika a Francúzsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Porto Vecchio - Marseille

  • Corsica Linea
    • 3 plavby týždenne 12 hod
    • Zistiť cenu
  • La Meridionale
    • 1 plavba týždenne 14 hod
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Porto Vecchio Marseille

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Porto Vecchio Marseille je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Porto Vecchio

Francúzske mesto Porto Vecchio sa nachádza v departemente Corse-du-Sud, na ostrove Korzika. Leží asi 65 km východne od Sartene a výborne reprezentuje povesť Korziky ako "ostrov krásy a kontrastov". Toto mesto módy, niekedy známe aj ako "St. Tropez" alebo Korzika, je obľúbenou turistickou destináciou, a to najmä pre Talianov, a rovnako je ideálnou destináciou, ak si chcete oddýchnuť či zabaviť sa.

Aby ste mali zaistený kľud, tak sa vyberte do jednej z odľahlých zátok ostrova alebo zamierte do hôr a vychutnajte si výhľad na krásne a rozmanité prostredie. Jednou z mnohých zaujímavostí Porto Vecchio je jeho blízkosť k nádhernej Alta Rocca v hornatej oblasti Korziky. Chvíľka jazdy autom zavedie turistov do nádhernej hory regiónu, kde sú možné činnosti, ako je pešia turistika, horolezectvo, rybárčenie, jazda na koni, či jazda na štvorkolkách. Pre menej náročnejší spôsob ubiehajúceho času v horách Prečo nevyužiť piknik a odpočívať alebo sa ponorte do jednej z mnohých krištáľovo čistej skalných bazénov.

Trajektové linky z prístavu sa plavia do Marseille a Toulonu na francúzskej pevnine.