COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Benátky - Igoumenitsa je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Grécko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Benátky - Igoumenitsa

    • 1 Sailing Weekly 26 hr 30 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 25 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Benátky do Igoumenitsa

Trajektová trasa Benátky Igoumenitsa spája Taliansko s Grécko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Minoan Lines sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 26 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Anek Superfast sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 25 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 3 plavieb týždeň na trase z Benátky Igoumenitsa medzi Taliansko a Grécko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Benátky

Mesto Benátky sa nachádza v severovýchodnej časti Talianska a rozprestiera sa na 18 ostrovoch, ktoré sú od seba oddelené kanálmi a sú prepojené množstvom mostov. Mesto sa nachádza v bažinaté benátskej lagúne, ktorá sa tiahne pozdĺž pobrežia medzi ústím riek Po a Piave a odvodzuje svoj názov od dávnych Veneto ľudí, ktorí žili v oblasti okolo BC 10. storočia. Mesto, možno jeden z najznámejších na svete, je známy svojou krásnou architektúrou, jeho názorov a pre jeho umeleckých diel. Mesto a lagúne, podľa očakávania, bol vyhlásený Zoznam svetového dedičstva UNESCO.

Venezia Ferry Terminal, House Passeggeri spája Benátky s pevninou na výstupe z slávny most, Most slobody. Nový Venice Marittima Ferry Port Terminal poskytuje širokú škálu zariadení, vrátane odbavovacích prepážok, reštaurácií, obchodov a mnoho ďalších služieb. Terminál S Marta možno nájsť v jednej z najstarších budov do prístavu a ponúka moderné vybavenie, vrátane kaviarní, obchodov a ďalších verejných zariadení. Aj S Basiliocan Terminal je miesto, kde dorazí trajekty z chorvátskych a severného Jadranu destinácií. Destinácií k dispozícii od prístavu patrí Mali Lošinj, Pula, Poreč, Rovinj, Igoumenitsa, Patras, Piran a Umag.