Trajekty z Brindisi do Igoumenitsa

Trajektová trasa Brindisi Igoumenitsa spája Taliansko s Grécko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grimaldi Lines sa plaví 11 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 7 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti European Seaways sa plavia 5 krát za týždeň, plavba trvá od 10 hod 45 min.

Celkovo je tu 16 plavieb týždeň na trase z Brindisi Igoumenitsa medzi Taliansko a Grécko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Brindisi - Igoumenitsa

  • Grimaldi Lines
    • 11 plavby týždenne 7 hod 30 min
    • Zistiť cenu
  • European Seaways
    • 5 plavby týždenne 10 hod 45 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Brindisi Igoumenitsa

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Brindisi Igoumenitsa je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Brindisi

Brindisi je mesto nachádzajúce sa na pobreží Jadranského mora v regióne Apulia v Taliansku. Prístav v Brindisi hrá významnú úlohu v ekonomike regiónu, najmä v obchodovaní s Gréckom a krajinami Stredného Východu. V piesočných dunách a na plážach severného pobrežia Brindisi bolo objavených veľa dôležitých archeologických nálezov. Napriek ekonomickým prínosom prístavu je turizmus pre mesto stále nesmierne dôležitý. Vo vnútrozemí mesta sa produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z prístavu sa trajekty plavia do mnohých miest. Lode smerujúce na grécky ostrov Kefalónia sú prevádzkované spoločnosťou My Way Ferries. Trajekty premávajú aj do prístavov Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Grécku.