Ancona
Igoumenitsa
Trajekty do Grécko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Ancona do Igoumenitsa

Trajektová trasa Ancona Igoumenitsa spája Taliansko s Grécko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Minoan Lines sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 20 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Anek Superfast sa plavia 11 krát za týždeň, plavba trvá od 16 hodín.

Celkovo je tu 18 plavieb týždeň na trase z Ancona Igoumenitsa medzi Taliansko a Grécko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Grécko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

 • Ako dlho trvá trajekt z Ancona do Igoumenitsa?

  Čas prepravy trajektom z Ancona do Igoumenitsa je približne 18h 15m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.
 • Koľko stojí trajekt z Ancona do Igoumenitsa?

  Cena trajektu z Ancona do Igoumenitsa sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Ancona do Igoumenitsa je 377 €.
 • Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Ancona a Igoumenitsa?

  Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Ancona do Igoumenitsa. Toto je
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast
 • Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Ancona do Igoumenitsa?

  Rezervujte si trajekty z Ancona do Igoumenitsa prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.
 • Môžete cestovať pešo na trajekte z Ancona do Igoumenitsa?

  Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Ancona do Igoumenitsa s
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast
 • Môžete vziať svoje auto na trajekt z Ancona do Igoumenitsa?

  Áno, môžete cestovať vozidlom z Ancona do Igoumenitsa s
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast
 • Môžete vziať na trajekt z Ancona do Igoumenitsa domáce zvieratá?

  Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Minoan Lines
 • Aká je vzdialenosť z Ancona do Igoumenitsa?

  Vzdialenosť medzi Ancona a Igoumenitsa je približne 469 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Ancona

Ancona sa nachádza v regióne Marche v strednom Taliansku, približne 280 km severovýchodne od Ríma. Mesto sa rozprestiera na pobreží Jadranského mora, medzi pohoriami Monte Conero a Monte Castagno. Prístav v Ancone je jedným z hlavných prístavov v oblasti Jadranského mora a je určený hlavne na osobnú prepravu. Hlavnou pamiatkou mesta je pozoruhodná gotická katedrála sv. Cyriaka, ktorá bola posvätená na začiatku 11. storočia a dokončená v roku 1189. Je charakteristická svojou dodekagonálnou kupolou, neskôr upravenou pod dohľadom Margaritone d'Arezzo v roku 1270. Priečelie má gotický portál, ktorý sa pripisuje architektovi Giorgiovi da Como (1228).

Prístav je obľúbeným medzi cestujúcimi do Jadranského regiónu vrátane Grécka, Turecka, Chorvátska, Albánska a Čiernej Hory. K populárnym destináciám patrí napríklad Split, Rijeka, Zadar, Hvar, Dubrovník, Bari, Patras či Igoumenitsa. V prístave Ancona je k dispozícii kaviareň, toalety a malý obchod. K dispozícii je tiež parkovisko s možnosťou krátkodobého alebo dlhodobého parkovania. Sú tu tiež vyznačené parkovacie miesta pre telesne postihnutých vodičov.


Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.