Blu Navy
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Blu Navy

BN di Navigazione, alebo Blu Navy, je taliansky trajektový operátor spájajúci mestá Piombino v Toskánsku a Portoferraio na ostrove Elba, zatiaľ čo dcérska spoločnosť BN Sar Nav ponúka plavby medzi Korzikou a Sardíniou v Stredozemnom mori.

Spoločnosť pri svojom založení v roku 2010 prevádzkovala iba šesť plavieb denne, ale od tej doby sa Blu Navy rozrástla do známej a váženej spoločnosti v celom talianskom lodnom priemysle a pýši sa množstvom plavieb a vynikajúcou dochvíľnosťou svojich lodí.

V súčasnosti Blu Navy využíva veľké plavidlo s názvom Acciarello, ktoré má kapacitu 800 cestujúcich a 200 vozidiel, s možnosťou nalodenia a vylodenia sa iba za tridsať minút. Acciarello je 113 metrov dlhý a 18 metrov široký trajekt, ktorý sa plaví rýchlosťou 16 uzlov a je jedným z najefektívnejších trajektov plaviacich sa v Tyrhénskom mori.

Trajekt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015, s dôrazom na zlepšenie pohodlia a možností zábavy na palube. Teraz na ňom nájdete luxusné priestory na sedenie a špičkový bar, kde sa podáva chutné občerstvenie a nápoje, ako aj novo navrhnutú garáž, takže cestujúci môžu parkovať svoje vozidlá ešte jednoduchšie.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Blu Navy s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Na palube Blu Navy

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.