COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Blu Navy

BN di Navigazione, alebo Blu Navy, je taliansky trajektový operátor spájajúci mestá Piombino v Toskánsku a Portoferraio na ostrove Elba, zatiaľ čo dcérska spoločnosť BN Sar Nav ponúka plavby medzi Korzikou a Sardíniou v Stredozemnom mori.

Spoločnosť pri svojom založení v roku 2010 prevádzkovala iba šesť plavieb denne, ale od tej doby sa Blu Navy rozrástla do známej a váženej spoločnosti v celom talianskom lodnom priemysle a pýši sa množstvom plavieb a vynikajúcou dochvíľnosťou svojich lodí.

V súčasnosti Blu Navy využíva veľké plavidlo s názvom Acciarello, ktoré má kapacitu 800 cestujúcich a 200 vozidiel, s možnosťou nalodenia a vylodenia sa iba za tridsať minút. Acciarello je 113 metrov dlhý a 18 metrov široký trajekt, ktorý sa plaví rýchlosťou 16 uzlov a je jedným z najefektívnejších trajektov plaviacich sa v Tyrhénskom mori.

Trajekt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015, s dôrazom na zlepšenie pohodlia a možností zábavy na palube. Teraz na ňom nájdete luxusné priestory na sedenie a špičkový bar, kde sa podáva chutné občerstvenie a nápoje, ako aj novo navrhnutú garáž, takže cestujúci môžu parkovať svoje vozidlá ešte jednoduchšie.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Blu Navy s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Trasy a prístavy Blu Navy

Na palube Blu Navy