COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Eckero - Grisslehamn je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Alandy do Švédsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Eckero - Grisslehamn

    • 3 Sailings Daily 2 hr
    • Get price

Trajekty z Eckero do Grisslehamn

Linka Eckero Grisslehamn spája Alandy s Švédsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Eckerö Linjen. Plavba sa uskutočňuje 21 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 2 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Eckero Grisslehamn sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Eckero

Ecker je najzápadnejšia obec súostrovia Alandy, čo je autonómna fínska provincia. Napriek tomu ale 90% obyvateľov hovorí švédsky. Spoločnosť Eckerö Linjen prevádzkuje trajektové spojenia medzi prístavmi Berghamn v Storbo, Eckerö a Grisslehamn na Väddö a Norrtälje vo Švédsku. Najznámejšou stavbou v Eckerö je pošta, ktorá bola najväčšiou a najimpozantnejšou budovou poštových služieb medzi Štokholmom a Petrohradom. Bola postavená v roku 1828.

Alandy sú autonómnym, demilitarizovaným, švédsky hovoriacim regiónom Fínska. Ostrovy ležia v nejsevernejšej časti Baltského mora, v Botnickom zálive. Alandské ostrovy sú najmenším fínskym regiónom, pričom ich rozloha tvorí iba 0,49% z celkovej rozlohy Fínska a 0,50% z obyvateľstva.

Z prístavu v Eckerö je možné cestovať trajektom do Grisslehamnu.