COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Langnas - Kapellskar je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Langnas - Kapellskar

    • 15 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price

Trajekty z Langnas do Kapellskar

Linka Langnas Kapellskar spája Alandy s Švédsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Finnlines. Plavba sa uskutočňuje 15 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 3 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Langnas Kapellskar sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Langnas

Langnas je prístavné mesto na východe regiónu Lumperland vo Fínsku. Mesto je sídlom najstaršieho kostola v regióne, ktorý je zasvätený svätému Ondrejovi a ktorého história siaha až do roku 1720. V roku 1960 bol v meste postavený trajektový terminál, ktorý bola navrhnutý architektom menom Bengt Lundsten. Terminál bol využívaný od roku 1965 do roku 1975, neskôr bol zatvorený a v roku 1993 úplne zrušený. Nový terminál bol postavený v roku 1999, a to hlavne z toho dôvodu, aby sa vytvoril priestor pre veľké výletné trajekty na trase Turku-Štokholm.

Z prístavu Langnas sa trajekty plavia do Štokholmu a Turku. Check-in sa pre tých, ktorí cestujú s automobilom otvárajú 30 min pred odchodom do Štokholmu a 1 hodinu pred odchodom do Turku.