COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Langnas - Kapellskar je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Alandy do Švédsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Langnas - Kapellskar

    • 14 Sailings Weekly 3 hr
    • Get price
    • 7 Sailings Weekly 7 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Langnas do Kapellskar

Trajektová trasa Langnas Kapellskar spája Alandy s Švédsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Finnlines sa plaví 14 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Tallink Silja sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 7 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 21 plavieb týždeň na trase z Langnas Kapellskar medzi Alandy a Švédsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Langnas

Langnas je prístavné mesto na východe regiónu Lumperland vo Fínsku. Mesto je sídlom najstaršieho kostola v regióne, ktorý je zasvätený svätému Ondrejovi a ktorého história siaha až do roku 1720. V roku 1960 bol v meste postavený trajektový terminál, ktorý bola navrhnutý architektom menom Bengt Lundsten. Terminál bol využívaný od roku 1965 do roku 1975, neskôr bol zatvorený a v roku 1993 úplne zrušený. Nový terminál bol postavený v roku 1999, a to hlavne z toho dôvodu, aby sa vytvoril priestor pre veľké výletné trajekty na trase Turku-Štokholm.

Z prístavu Langnas sa trajekty plavia do Štokholmu a Turku. Check-in sa pre tých, ktorí cestujú s automobilom otvárajú 30 min pred odchodom do Štokholmu a 1 hodinu pred odchodom do Turku.