Eckerö Linjen
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Eckerö Linjen

Eckerö Linjen je fínskou prepravnou spoločnosťou, prevádzkujúcou trajekty medzi Grisslehamn vo Švédsku a Eckerö na fínskom ostrove Åland.

Plavba z Grisslehamn do Eckerö trvá len dve hodiny a na palube lode nájdete veľa zábavných vecí, s ktorými si môžete skrátiť čas.

Eckerö Linjen vlastní skupina Redkreiaktiebolaget Eckerö Group, ktorá prepravuje približne tri milióny cestujúcich ročne a ktorá začala svoju činnosť v roku 1961. Na začiatku spoločnosť využívala menšie trajekty, ale dnes sa Eckerö Linjen pýši jedinečnou veľkou a modernou loďou s názvom MS Eckerö. Loď MS Roslagen sa využíva iba počas letnej sezóny. Okrem toho cestovanie s Eckerö Linjen ponúka omnoho rýchlejšie a kratšie plavby než s ich konkurentmi, keďže plavba trvá hodinu a štyridsaťpäť minút.

Loď MS Eckerö bola postavená v roku 1979 a má dĺžku 121 metrov a pojme viac než 1600 cestujúcich. Pre vozidlá má kapacitu 265 miest. Na palube sú k dispozícii zariadenia ako a la carte reštaurácia, kaviareň, konferenčné priestory, veľký supermarket a herňa.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Eckerö Linjen, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Eckerö Linjen na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Eckerö Linjen s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.