COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Eckerö Linjen

Eckerö Linjen je fínskou prepravnou spoločnosťou, prevádzkujúcou trajekty medzi Grisslehamn vo Švédsku a Eckerö na fínskom ostrove Åland.

Plavba z Grisslehamn do Eckerö trvá len dve hodiny a na palube lode nájdete veľa zábavných vecí, s ktorými si môžete skrátiť čas.

Eckerö Linjen vlastní skupina Redkreiaktiebolaget Eckerö Group, ktorá prepravuje približne tri milióny cestujúcich ročne a ktorá začala svoju činnosť v roku 1961. Na začiatku spoločnosť využívala menšie trajekty, ale dnes sa Eckerö Linjen pýši jedinečnou veľkou a modernou loďou s názvom MS Eckerö. Loď MS Roslagen sa využíva iba počas letnej sezóny. Okrem toho cestovanie s Eckerö Linjen ponúka omnoho rýchlejšie a kratšie plavby než s ich konkurentmi, keďže plavba trvá hodinu a štyridsaťpäť minút.

Loď MS Eckerö bola postavená v roku 1979 a má dĺžku 121 metrov a pojme viac než 1600 cestujúcich. Pre vozidlá má kapacitu 265 miest. Na palube sú k dispozícii zariadenia ako a la carte reštaurácia, kaviareň, konferenčné priestory, veľký supermarket a herňa.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Eckerö Linjen, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Eckerö Linjen na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Eckerö Linjen s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy Eckerö Linjen