Gdaňsk
Nynashamn
Trajekty do Švédsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Gdaňsk do Nynashamn

Linka Gdaňsk Nynashamn spája Poľsko s Švédsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Polferries. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 18 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Gdaňsk Nynashamn sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Alternatívy trajektov z Gdaňsk do Nynashamn

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Poľsko do Švédsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Gdaňsk do Nynashamn?

Čas prepravy trajektom z Gdaňsk do Nynashamn je približne 18h. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Gdaňsk do Nynashamn?

Cena trajektu z Gdaňsk do Nynashamn sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Gdaňsk do Nynashamn je 390 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Gdaňsk a Nynashamn?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Gdaňsk do Nynashamn a toto je
  • Polferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Gdaňsk do Nynashamn?

Rezervujte si trajekty z Gdaňsk do Nynashamn prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Gdaňsk do Nynashamn?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Gdaňsk do Nynashamn s
  • Polferries

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Gdaňsk do Nynashamn?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Gdaňsk do Nynashamn s
  • Polferries

Môžete vziať na trajekt z Gdaňsk do Nynashamn domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Polferries

Aká je vzdialenosť z Gdaňsk do Nynashamn?

Vzdialenosť medzi Gdaňsk a Nynashamn je približne 260 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Gdaňsk

Gdansk je hlavné mesto Pomoranského vojvodstva na pobreží a zároveň hlavný námorný prístav v Poľsku. Nachádza sa v ústí rieky Motlawa na brehu Baltského mora v Gdanskom zálive. S blízkym prístavom Gdyňa tvoria dôležité priemyselné centrum. História mesta je spätá so stavbou lodí a mesto bolo členom hanzového zväzu. Gdansk je známy tým, že tu sídlilo hnutie Solidarita, ktoré pod vedením Lecha Wałęsu zohralo dôležitú úlohu pri ukončení komunizmu v strednej Európe.

Väčšina turistických atrakcií je umiestnených v blízkosti ulíc Dluga a Dlugi Targ, čo je pešia zóna obklopená historickými budovami, (zrekonštruované najmä v priebehu 17. storočia) a na oboch koncoch sú mestské brány, ktoré boli kedysi súčasťou hradieb. Táto časť mesta je niekedy označovaná aj ako Kráľovská cesta, pretože ňou kedysi dávno zvykol prechádzať kráľ so svojím sprievodom, keď navštívil mesto.

Trajektovú dopravu medzi Gdanskom a švédskym mestom Nynäshamn, južne od Štokholmu, prevádzkuje spoločnosť Polferries, pričom plavba trvá asi 18 hodín.


Sprievodca prístavom Nynashamn

Nynäshamn je švédske mesto a prístav nachádzajúci sa v Štokholme a je vzdialený približne 60 km južne od hlavného mesta Štokholmu. Na začiatku 20. storočia sa Nynäshamn stalo obľúbeným kúpeľným mestom, ale bohužiaľ mnohé z týchto zariadení ukončili prevádzku ešte pred koncom prvej svetovej vojny. Mesto sa neskôr rozvíjalo vďaka hlavnému priemyselnému odvetviu prostredníctvom Telegrafverkets verkstäder (továrne vládnej telefónnej spoločnosti ) od roku 1916 a v rokoch 1928-29 tu bola postavená ropná rafinéria spoločnosťou Axel Axson Johnson & Co.

Medzi populárne udalosti v meste patrí prístavná oslava, ktorá sa koná každé leto, ako aj niektoré miestne veľtrhy remesiel. V čase konaní týchto podujatí medzi mestom a Štokholmom často premáva parný vlak, a mestský prístav je zvyčajne plný lodí všetkých veľkostí a hemží sa mnohými návštevníkmi a obyvateľmi mesta. Mesto je moderné a nie je tu veľa atrakcií, ale nachádza sa tu veľa reštaurácií a kaviarní, kde môžete ochutnať niektoré miestne vyrobené produkty.

Z prístavu premávajú trajekty na ostrov Gotland a do Gdansku v Poľsku.


Gdaňsk až Nynashamn Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 17/06/2024 a 23. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Polferries 18:00 12:00 18 hodín Každý deň

Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.