Polferries

Polferries, poľsko - baltická lodná spoločnosť, prevádzkuje trajekty medzi Poľskom a Škandináviou.

Polferries bola zriadená v roku 1976 ako štátna lodná spoločnosť a v súčasnosti je najväčším poľským trajektovým operátorom s domácimi prístavmi v mestách Swinoujscie a Gdansk. Plavby do Ystadu v južnom Švédsku premávajú viac ako dvanásťkrát za týždeň a predstavujú pohodlný a cenovo dostupný spôsob, ako sa dostať do dánskeho hlavného mesta Kodaň, ležiaceho len 92 km na západ. Navyše druhá trasa do mesta Nynashamnu vás dopraví do destinácie len 60 km južne od Stockholmu.

Lode Polferries sú postavené vo Švédsku, majú vynikajúce palubné vybavenie a ponúkajú náležité zariadenia očakávané od medzinárodnej trajektovej spoločnosti, čo zaručuje príjemný výlet po Baltskom mori. Loď M/V Baltivia sa začala plaviť vo farbách spoločnosti Polferries v roku 2007, pričom o päť rokov predtým prešla kompletnou rekonštrukciou. Loď M/F Wawel je schopná prepraviť tisíc cestujúcich a má novo navrhnuté kajuty, kino a konferenčnú miestnosť. A napokon, loď M/F Mazovia bola zakúpená v roku 2014 a kompletne renovovaná s novými možnosťami ubytovania a kvalitnými stravovacími zariadeniami.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Polferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Polferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Polferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Všetky trasy Polferries