COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grisslehamn - Eckero je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Alandy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Grisslehamn - Eckero

    • 18 Sailings Weekly 1 hour 45 min
    • Get price

Trajekty z Grisslehamn do Eckero

Linka Grisslehamn Eckero spája Švédsko s Alandy. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Eckerö Linjen. Plavba sa uskutočňuje 18 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 45 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Grisslehamn Eckero sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Grisslehamn

Grisslehamn je hlavné mesto ostrova Väddö vo Švédsku. Mesto leží asi 110 km severne od Štokholmu a jeho história je spätá s Alandským morom. Návštevníci, ktorí chcú preskúmať mesto a okolie, si môžu prenajať bicykle v prístave. Príjemný spôsob oddychu je prechádzka okolo starého rybárskeho prístavu, kde nájdete celý rad rybích obchodov a kaviarní. Severne od mesta Grisslehamn sa rozprestiera mesto Sing, kde si môžete zajazdiť na islandských poníkoch. Maliar, ilustrátor a autor Albert Engström býval v meste na začiatku 20. storočia a v prístave je múzeum, kde sú vystavené jeho diela. Na okraji mesta, na skalách, je jeho ateliér s výhľadom na more.

Spoločnosť Eckerö Linjen prevádzkuje jedinú trasu Grisslehamn - Eckerö medzi Švédskom a Alandami. Cesta trvá približne 1 hodinu a 45 minút.