Trajekty z Grisslehamn do Eckero

Linka Grisslehamn Eckero spája Švédsko s Alandy. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Eckerö Linjen. Plavba sa uskutočňuje 21 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 45 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Grisslehamn Eckero sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Grisslehamn - Eckero

Priemerné ceny pre Grisslehamn Eckero

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Grisslehamn Eckero je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Grisslehamn

Grisslehamn je hlavné mesto ostrova Väddö vo Švédsku. Mesto leží asi 110 km severne od Štokholmu a jeho história je spätá s Alandským morom. Návštevníci, ktorí chcú preskúmať mesto a okolie, si môžu prenajať bicykle v prístave. Príjemný spôsob oddychu je prechádzka okolo starého rybárskeho prístavu, kde nájdete celý rad rybích obchodov a kaviarní. Severne od mesta Grisslehamn sa rozprestiera mesto Sing, kde si môžete zajazdiť na islandských poníkoch. Maliar, ilustrátor a autor Albert Engström býval v meste na začiatku 20. storočia a v prístave je múzeum, kde sú vystavené jeho diela. Na okraji mesta, na skalách, je jeho ateliér s výhľadom na more.

Spoločnosť Eckerö Linjen prevádzkuje jedinú trasu Grisslehamn - Eckerö medzi Švédskom a Alandami. Cesta trvá približne 1 hodinu a 45 minút.