Trajekty z Štokholm do Mariehamn

Trajektová trasa Štokholm Mariehamn spája Švédsko s Alandy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Tallink Silja sa plaví 3 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 5 hodín 25 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Viking Line sa plavia 3 krát za deň, plavba trvá od 5 hod 25 min.

Celkovo je tu 42 plavieb týždeň na trase z Štokholm Mariehamn medzi Švédsko a Alandy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Štokholm - Mariehamn

Priemerné ceny pre Štokholm Mariehamn

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Štokholm Mariehamn je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Štokholm

Hlavné mesto Švédska, Štokholm, sa rozprestiera na 14 ostrovoch na juhovýchode krajiny. Leží pri ústí jazera Mälaren, pri súostroví Štokholme a Baltským morom. Nájdete tu mnoho kultúrnych inštitúcií založených v Štokholme a región všeobecne je domovom troch z zoznamu svetového dedičstva UNESCO Švédska. Jedná sa o Drottningholm Palace, Skogskyrkogarden (Woodland Cemetery) a Birka. Štokholm bol tiež menovaný európskym hlavným mestom kultúry v roku 1998. S viac ako 100 múzeí, Štokholm má jeden z najvyššieho počtu múzeí akéhokoľvek iného svetového mesta. Nationalmuseum je snáď najznámejšia a obsahuje najväčšiu zbierku v krajine umení. To má niektoré obrazy a 16.000 30.000 predmetov umeleckého remesla. Najstaršie položky v dátume zberu späť do 16. storočia a bola rozšírená s prácami umelcami taký ako Rembrandt a Antoine Watteau.

Štokholm port je hlavnou vstupnou bránou do Švédska, a je preto dôležitým prístavom pre oba nákladné a osobné ceste do práce az Fínska, Ruska a pobaltských štátoch. Port sa nachádza v blízkosti centra mesta, kde všetky obvyklé vybavenie, ktoré by ste očakávali nájsť v hlavnom meste sa nachádzajú. I am sure G would