COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Štokholm - Mariehamn je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Alandy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Štokholm - Mariehamn

    • 15 Sailings Weekly 5 hr 25 min
    • Get price
    • 3 Sailings Daily 5 hr 25 min
    • Get price

Trajekty z Štokholm do Mariehamn

Trajektová trasa Štokholm Mariehamn spája Švédsko s Alandy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Viking Line sa plaví 15 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 5 hodín 25 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Tallink Silja sa plavia 3 krát za deň, plavba trvá od 5 hodín 25 minút.

Celkovo je tu 36 plavieb týždeň na trase z Štokholm Mariehamn medzi Švédsko a Alandy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Štokholm

Hlavné mesto Švédska, Štokholm, sa rozprestiera na 14 ostrovoch na juhovýchode krajiny. Leží pri ústí jazera Mälaren, pri súostroví Štokholme a Baltským morom. Nájdete tu mnoho kultúrnych inštitúcií založených v Štokholme a región všeobecne je domovom troch z zoznamu svetového dedičstva UNESCO Švédska. Jedná sa o Drottningholm Palace, Skogskyrkogarden (Woodland Cemetery) a Birka. Štokholm bol tiež menovaný európskym hlavným mestom kultúry v roku 1998. S viac ako 100 múzeí, Štokholm má jeden z najvyššieho počtu múzeí akéhokoľvek iného svetového mesta. Nationalmuseum je snáď najznámejšia a obsahuje najväčšiu zbierku v krajine umení. To má niektoré obrazy a 16.000 30.000 predmetov umeleckého remesla. Najstaršie položky v dátume zberu späť do 16. storočia a bola rozšírená s prácami umelcami taký ako Rembrandt a Antoine Watteau.

Štokholm port je hlavnou vstupnou bránou do Švédska, a je preto dôležitým prístavom pre oba nákladné a osobné ceste do práce az Fínska, Ruska a pobaltských štátoch. Port sa nachádza v blízkosti centra mesta, kde všetky obvyklé vybavenie, ktoré by ste očakávali nájsť v hlavnom meste sa nachádzajú. I am sure G would