COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Kapellskar - Langnas je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Alandy.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Kapellskar - Langnas

    • 14 Sailings Weekly 3 hr 25 min
    • Get price
    • 7 Sailings Weekly 3 hr 5 min
    • Get price

Trajekty z Kapellskar do Langnas

Trajektová trasa Kapellskar Langnas spája Švédsko s Alandy a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Finnlines sa plaví 14 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 25 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Tallink Silja sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hodín 5 minút.

Celkovo je tu 21 plavieb týždeň na trase z Kapellskar Langnas medzi Švédsko a Alandy. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Kapellskar

Kapellskär je švédske mesto na pobreží Baltského mora, asi 90 kilometrov severne od Štokholmu. Mesto sa nachádza v oblasti Norrtalje, ktoré je v štokholmskom regióne v Stredovýchodnom Švédsku. Obec vznikla v roku 1971 cez zlúčenie niekoľkých bývalých obcí a teraz je najväčšou a najsevernejšou obcou v okrese Štokholm. Mnoho z domov v regióne sú Chaty, jediný obývaný v lete. To je vzhľadom k svojej geografickej polohe pri súostroví Štokholme, ktorý robí to populárne medzi akcionárov a turistov.

To je najviac severnej prístavom "prístavoch Štokholme" a je dôležitým prístavom pre cestujúcich aj náklad odchádzajúcich do destinácií vo Fínsku, Nórsku, Rusku a Pobaltia. Port je populárny, pretože to má veľmi krátku prístup, čo je ideálne pre rýchle odchodov a zvratov.