Trajekty z Kapellskar do Langnas

Linka Kapellskar Langnas spája Švédsko s Alandy. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Finnlines. Plavba sa uskutočňuje 14 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 3 hodín 25 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Kapellskar Langnas sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Kapellskar - Langnas

  • Finnlines
    • 14 plavby týždenne 3 hod 25 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Kapellskar Langnas

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Kapellskar Langnas je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Kapellskar

Kapellskär je švédske mesto na pobreží Baltského mora, asi 90 kilometrov severne od Štokholmu. Mesto sa nachádza v oblasti Norrtalje, ktoré je v štokholmskom regióne v Stredovýchodnom Švédsku. Obec vznikla v roku 1971 cez zlúčenie niekoľkých bývalých obcí a teraz je najväčšou a najsevernejšou obcou v okrese Štokholm. Mnoho z domov v regióne sú Chaty, jediný obývaný v lete. To je vzhľadom k svojej geografickej polohe pri súostroví Štokholme, ktorý robí to populárne medzi akcionárov a turistov.

To je najviac severnej prístavom "prístavoch Štokholme" a je dôležitým prístavom pre cestujúcich aj náklad odchádzajúcich do destinácií vo Fínsku, Nórsku, Rusku a Pobaltia. Port je populárny, pretože to má veľmi krátku prístup, čo je ideálne pre rýchle odchodov a zvratov.