Hull
Rotterdam
Trajekty do Holandsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Hull do Rotterdam

Linka Hull Rotterdam spája Anglicko s Holandsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, P&O Ferries. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 11 hodín 15 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Hull Rotterdam sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Hull do Rotterdam?

Čas prepravy trajektom z Hull do Rotterdam je približne 11h 15m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Hull do Rotterdam?

Cena trajektu z Hull do Rotterdam sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Hull do Rotterdam je 631 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Hull a Rotterdam?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Hull do Rotterdam a toto je
  • P&O Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Hull do Rotterdam?

Rezervujte si trajekty z Hull do Rotterdam prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Hull do Rotterdam?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Hull do Rotterdam s
  • P&O Ferries

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Hull do Rotterdam?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Hull do Rotterdam s
  • P&O Ferries

Môžete vziať na trajekt z Hull do Rotterdam domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • P&O Ferries

Aká je vzdialenosť z Hull do Rotterdam?

Vzdialenosť medzi Hull a Rotterdam je približne 285 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Hull

Hull (oficiálne Kingston upon Hull) je mesto v ceremoniálnej časti East Riding grófstva Yorkshire v severovýchodnom Anglicku. Mesto a jeho prístav sa rozprestiera na brehoch rieky Hull, na sútoku s ústím rieky Humber, asi 40 km od Severného mora. História mesta siaha až do 12. storočia, kedy mnísi z opátstva Meaux potrebovali prístav, aby mohli vyvážať vlnu, ktorú spracovávali.

Dnešný Hull sa podstatne odlišuje od svojho historického predchodcu. Mesto prešlo v posledných rokoch veľkou transformáciou a bolo vyhlásené za britské mesto kultúry pre rok 2017. Kultúrne a športové dedičstvo mesta je očividné: návštevníci tu môžu navštíviť Staré Mesto a Múzejnú štvrť, prístav Hull Marina a The Deep , akvárium v štvrti Sammy Point. Mesto je domovom futbalového tímu Hull City FC a tiež tímu ragby tímu Hull FC Rugby Club.

Trajekty sa plavia do Rotterdamu/Europortu v Holandsku, s dobou plavby 10 až 11 hodín. Plavba do Zeebrugge v Belgicku trvá približne 14 hodín a každý týždeň stadiaľto plávajú aj trajekty do mesta Hamina vo Fínsku.


Sprievodca prístavom Rotterdam

Holandské mesto Rotterdam je po Amsterdame druhým najväčším mestom v Holandsku a ponúka návštevníkom unikátny vzhľad, pretože väčšina jeho budov vyrástla až po vojne po tom, čo väčšina budov bola poškodená alebo zničená počas druhej svetovej vojny. Nedávne projekty zamerané na rozvoj transformovali mesto a vdýchli mu nový život. Rotterdam sa pýši novou štýlovou architektúrou a stavbami, ako je Euromast, vyvýšenou panoramatickou reštauráciou, ktorú nemožno prehliadnuť. Mesto má mnoho kultúrnych pamiatok, medzi ktoré patrí Museumpark, park s mnohými múzeami. Nenechajte si ujsť ani galériu Kunsthal Art Gallery, ktorá je jednou z najlepších galérií v meste s mnohými výstavami počas roka a nachádza sa na južnom konci múzejného parku.

V Rotterdame sídli aj Námorné múzeum, ktoré oslavuje bohatú námornú históriu Holandska a vlastní množstvo zaujímavých exponátov vrátane niektorých zaujímavých modelov. K dispozícii je tiež múzeum Openlucht Binnenvaart s veľkou zbierkou historických vodných lodí a nachádza sa v blízkosti Múzea námorníctva v štvrti Wijnhaven.

Trajekty z Rotterdamu odchádzajú do prístavu Hull vo Veľkej Británii.


Hull až Rotterdam Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 20/05/2024 a 26. 5. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
P&O Ferries 20:30 07:45 11 hodín 15 minút Mon, Út, St, Čt, Pi
P&O Ferries Mini Cruise 20:30 07:45 11 hodín 15 minút Mon, Út, St, Čt, Pi
P&O Ferries 20:30 08:00 11 hodín 30 minút Sat, Sun
P&O Ferries Mini Cruise 20:30 08:00 11 hodín 30 minút Sat, Sun

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.