COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Holandsko

Oficiálny názov krajiny medzinárodne známej ako Holandsko je Holandské kráľovstvo.

Holandsko susedí na juhu/juhozápade s Belgickom a na východe a západe s Nemeckom. Takmer tretina jeho hraníc je na pobreží (cca 450 km).

Amsterdam je nepochybne najznámejšie holandské mesto, ale Holandsko ponúka množstvo ďaľších pôsobivých miest, vrátane Rotterdamu, Haagu a Arnhemu na vidieku, ako aj stredoveké mestá Delfte a Utrecht.

Pokiaľ sa chcete dostať do Holandska trajektom, tak máte na výber z plavieb z Veľkej Británii, či už cestujete s vozidlom alebo pešo. Veľké, moderné a luxusné trajekty premávajú po celý rok z juhovýchodnej a severovýchodnej časti Anglicka.

Ak hľadáte väčšiu flexibilitu a väčší výber a zároveň Vám nevadí dlhší čas šoférovať, tak si môžete tiež vziať trajekt do Francúzska alebo Belgicka a odtiaľ sa dostať do Holandska.

Holandsko je ideálnou vstupnou bránou pre ďalšiu cestu po severnej Európe, a to predovšetkým pre tie krajiny, ktoré nemajú priame trajektové spojenie s Veľkou Britániou, ako je Nemecko a Poľsko.

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • 14 plavby týždenne 6 hod 45 min
  • Zistiť cenu
  • 7 plavby týždenne 11 hod
  • Zistiť cenu
  • 7 plavby týždenne 15 hod 45 min
  • Zistiť cenu

Na palube trajektov

Zistite, ako to vyzerá na palube trajektu ešte pred Vašou cestou

Informácie o lodi, videá & recenzie

Trasy a prístavy v Holandsko