Newcastle
Amsterdam
Trajekty do Holandsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Newcastle do Amsterdam

Linka Newcastle Amsterdam spája Anglicko s Holandsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, DFDS Seaways. Plavba sa uskutočňuje 6 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 15 hodín 45 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Newcastle Amsterdam sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Newcastle do Amsterdam?

Čas prepravy trajektom z Newcastle do Amsterdam je približne 15h 45m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Newcastle do Amsterdam?

Cena trajektu z Newcastle do Amsterdam sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Newcastle do Amsterdam je 1 002 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Newcastle a Amsterdam?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Newcastle do Amsterdam a toto je
  • DFDS Seaways

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Newcastle do Amsterdam?

Rezervujte si trajekty z Newcastle do Amsterdam prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Newcastle do Amsterdam?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Newcastle do Amsterdam s
  • DFDS Seaways

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Newcastle do Amsterdam?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Newcastle do Amsterdam s
  • DFDS Seaways

Môžete vziať na trajekt z Newcastle do Amsterdam domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • DFDS Seaways

Aká je vzdialenosť z Newcastle do Amsterdam?

Vzdialenosť medzi Newcastle a Amsterdam je približne 392 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Newcastle

Mesto Newcastle (alebo Newcastle upon Tyne) sa nachádza v severovýchodnom Anglicku a leží na severnom brehu rieky Tyne, asi 14 km od Severného mora. Mesto je historicky späté s ťažbou uhlia a obchodom s vlnou. História prístavu a lodeníc v meste siaha do 16. storočia, pričom Newcastle bol kedysi jedným z najväčších centier pre stavbu a opravy lodí na svete. Mesto má rad ikonických symbolov s ním spojených, vrátane klubu Newcastle United, (futbalový tím v Premier League), tmavé pivo Newcastle Brown Ale alebo most cez rieku Tyne. Železničná sieť v Newcastli, známa ako metro, pôsobí na oboch stranách rieky Tyne a spája Newcastle s mnohými miestami, vrátane Gatesheadu, pláže Whitley Bay a Tynemouthu. Pláže blízko mesta sú krásne, ale tie ležiace severnejšie k pobrežiu Northumberland sú ešte krajšie.

Prístav v Newcastle sa nachádza asi 16 km východne od centra mesta, na severnom brehu rieky Tynes. Terminály pre cestujúcich boli nedávno zrekonštruované a ponúkajú všetko obvyklé vybavenie, vrátane krytých chodníkov, check-in prepážok a automatizovanú manipuláciu s batožinou. Trajekty z Newcastlu premávajú každý deň do Amsterdamu v Holandsku a dvakrát týždenne do Göteborgu vo Švédsku a Kristiansandu v Nórsku.


Sprievodca prístavom Amsterdam

Amsterdam je hlavné mesto Holandska a nachádza sa v provincii Severné Holandsko, v západnej časti krajiny. Mesto je veľmi populárnou turistickou destináciou a priťahuje každý rok približne 4 milióny návštevníkov. Existuje mnoho dôležitých a zaujímavých atrakcií v meste, ale zahŕňa Amsterdam Museum Anne Frank House Hermitage Amsterdam, Van Gough múzeum, Rijksmuseum a Stedelijk Museum. Mesto má tiež úžasný sieťou kanálov, ktoré sú vzdialené asi 100 km na dĺžku a sú tiež hlavným lákadlom pre návštevníkov mesta. Medzi hlavné kanály sú Prinsengracht, Herengracht a Keizersgracht. Mesto je v skutočnosti skladá z približne 90 ostrovov, ktoré sú spojené okolo 1200 mosty a kvôli svojej siete kanálikov to je niekedy označovaný ako "Benátky severu".

Mesto má svetovo preslávenou rušný nočný život s mnohými barmi, reštauráciami a klubmi tešiť. Typický Bruine Kroeg (hnedá kaviareň) prináša viac staromódny atmosféru s stmievať svetla, sviečky a trochu staršie klientelu. Väčšina kaviarne majú terasy v lete. Bežný pohľad na Leidseplein V letnom období je námestie plné terás plné ľudí pije pivo alebo víno.

Amsterdam je tiež veľmi príjemný na bicykle a má výborné zázemie pre cyklistov vrátane cyklotrás, stojanov na bicykle a radom úložných strážených koleso garážach, ktoré môžu byť použité pre malý poplatok. V roku 2013 tam bolo asi 1,2 milióna bicyklov v Amsterdame outnumbering množstve občanov v meste.


Newcastle až Amsterdam Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 15/07/2024 a 21. 7. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
DFDS Seaways 17:00 08:45 15 hodín 45 minút Každý deň
DFDS Seaways Mini Cruise 17:00 08:45 15 hodín 45 minút Každý deň

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.