Ibiza
Barcelona
Trajekty do Španielsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Ibiza do Barcelona

Trasa trajektu z Ibiza Barcelona spája Ibiza s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Trasmediterranea prevádzkuje svoje plavby 5 krát týždeň, Balearia 7 krát týždeň, Grandi Navi Veloci 5 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Trasmed GLE je k dispozícii 4 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 21 plavby týždeň na trase z Ibiza Barcelona medzi Ibiza a Španielsko, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Ibiza do Španielsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Ibiza do Barcelona?

Čas prepravy trajektom z Ibiza do Barcelona je približne 8h 22m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Ibiza do Barcelona?

Cena trajektu z Ibiza do Barcelona sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Ibiza do Barcelona je 142 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Ibiza a Barcelona?

Existuje 4 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Ibiza do Barcelona. Toto je
 • Trasmediterranea
 • Balearia
 • Grandi Navi Veloci
 • Trasmed GLE

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Ibiza do Barcelona?

Rezervujte si trajekty z Ibiza do Barcelona prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Ibiza do Barcelona?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Ibiza do Barcelona s
 • Trasmediterranea
 • Balearia
 • Grandi Navi Veloci
 • Trasmed GLE

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Ibiza do Barcelona?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Ibiza do Barcelona s
 • Trasmediterranea
 • Balearia
 • Grandi Navi Veloci
 • Trasmed GLE

Môžete vziať na trajekt z Ibiza do Barcelona domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
 • Trasmediterranea
 • Balearia

Aká je vzdialenosť z Ibiza do Barcelona?

Vzdialenosť medzi Ibiza a Barcelona je približne 154 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Ibiza

Ibiza je španielsky ostrov v Stredozemnom mori, ktorý patrí do skupiny Baleárskych ostrovov. Leží asi 80 km od pobrežia Valencie, mesta na východnom pobreží španielskej pevniny. Dôležité centrá na Ibize sú mesto Ibiza, Sant Antoni de Portmany a Santa Eularia des Riu. Historické jadro Ibizy je od roku 1999 zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO a je obľúbenou turistickou destináciou. Turisti tu môžu navštíviť renesančné budovy, budovu La Cúria, kostol Santo Domingo, hrad, Múzeum moderného umenia a nekropolu Punica del Puig des Molins.

Ostrov získal svoju reputáciu letného párty ostrova hlavne vďaka rušnému nočnému životu, s množstvom klubov a barov. Veľa ľudí navštívi ostrov len preto, aby mohli zažiť jeho bujarý nočný život. Avšak Ibiza nie je len domovom skvelých tanečných klubov. Okrem centra mesta Ibiza bola aj veľká časť ostrova vyhlásená za svetové dedičstvo UNESCO, čo zaručuje ochranu týmto krásnym a dôležitým častiam ostrova.

Trajekty premávajú z Ibizy do destinácií ako je Barcelona, Mallorca, Dénia, Palma, Valencia a Formentera.


Sprievodca prístavom Barcelona

Španielske mesto Barcelona leží na pobreží Stredozemného mora, medzi ústiami rieky Llobregat a riekou Besos, a na západe je ohraničené pohorím Serra Collserola. Mesto je hlavným mestom autonómneho regiónu Katalánsko a po Madride je druhým najväčším mestom v Španielsku. Mesto pochádza z obdobia, kedy bolo založené ako rímske mesto a neskôr v stredoveku sa stalo hlavným mestom grófstva Barcelona. Dnes je mesto veľmi obľúbenou turistickou destináciou a kultúrnym centrom a je známe najmä vďaka svojim architektonických skvostom od Antoniho Gaudího a Lluisa Domenecha i Montaneru, ktoré boli vyhlásené za svetové dedičstvo UNESCO.

V Barcelone sa dá vidieť a zažiť mnoho vecí vrátane Národného múzea umenia Katalánska, ktoré obsahuje zbierku románskeho umenia, či barcelonské Múzeum súčasného umenia so zbierkami katalánskeho a španielskeho umenia po roku 1945. V meste môžete navštíviť aj umeleckú nadáciu Fundació Joan Miró, Picassovo múzeum a Fundació Antoni Tàpies, ktoré uchovávajú významné zbierky týchto svetoznámych umelcov, či múzeum Can Framis, ktoré sa zameriava na katalánske umenie po roku 1960, ktoré vlastní nadácia Fundació Vila Casas.

Z mestského prístavu, ktorého móla sa nachádzajú v blízkosti centra mesta, odchádzajú trajekty na Mallorku, Ibizu a do Maroka (Tangier Med).


Ibiza až Barcelona Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/04/2024 a 28. 4. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Balearia 10:01 19:00 8 hodín 59 minút Út, St, Čt, Pi, Sat
Balearia 10:01 20:00 9 hodín 59 minút Sun
Grandi Navi Veloci 10:45 19:15 8 hodín 30 minút Čt, Pi
Trasmed GLE 10:45 19:15 8 hodín 30 minút Čt, Pi
Grandi Navi Veloci 11:00 19:30 8 hodín 30 minút St, Sat
Trasmed GLE 11:00 19:30 8 hodín 30 minút Sat
Grandi Navi Veloci 22:00 06:30 8 hodín 30 minút Mon
Trasmed GLE 22:00 06:30 8 hodín 30 minút Mon

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.