COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Ibiza - Valencia je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Ibiza do Španielsko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ibiza - Valencia

    • 6 plavby týždenne 5 hod 30 min
    • Zistiť cenu
    • 6 plavby týždenne 5 hod
    • Zistiť cenu

Trajekty z Ibiza do Valencia

Trajektová trasa Ibiza Valencia spája Ibiza s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Balearia sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 5 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Trasmediterranea sa plavia 6 krát za týždeň, plavba trvá od 5 hodín.

Celkovo je tu 12 plavieb týždeň na trase z Ibiza Valencia medzi Ibiza a Španielsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Ibiza

Ibiza je španielsky ostrov v Stredozemnom mori, ktorý patrí do skupiny Baleárskych ostrovov. Leží asi 80 km od pobrežia Valencie, mesta na východnom pobreží španielskej pevniny. Dôležité centrá na Ibize sú mesto Ibiza, Sant Antoni de Portmany a Santa Eularia des Riu. Historické jadro Ibizy je od roku 1999 zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO a je obľúbenou turistickou destináciou. Turisti tu môžu navštíviť renesančné budovy, budovu La Cúria, kostol Santo Domingo, hrad, Múzeum moderného umenia a nekropolu Punica del Puig des Molins.

Ostrov získal svoju reputáciu letného párty ostrova hlavne vďaka rušnému nočnému životu, s množstvom klubov a barov. Veľa ľudí navštívi ostrov len preto, aby mohli zažiť jeho bujarý nočný život. Avšak Ibiza nie je len domovom skvelých tanečných klubov. Okrem centra mesta Ibiza bola aj veľká časť ostrova vyhlásená za svetové dedičstvo UNESCO, čo zaručuje ochranu týmto krásnym a dôležitým častiam ostrova.

Trajekty premávajú z Ibizy do destinácií ako je Barcelona, Mallorca, Dénia, Palma, Valencia a Formentera.