Trajekty z Ibiza do Valencia

Trajektová trasa Ibiza Valencia spája Ibiza s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Balearia sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 5 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Trasmediterranea sa plavia 6 krát za týždeň, plavba trvá od 5 hod 45 min.

Celkovo je tu 12 plavieb týždeň na trase z Ibiza Valencia medzi Ibiza a Španielsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Ibiza - Valencia

Priemerné ceny pre Ibiza Valencia

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Ibiza Valencia je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Ibiza

Ibiza je španielsky ostrov v Stredozemnom mori, ktorý patrí do skupiny Baleárskych ostrovov. Leží asi 80 km od pobrežia Valencie, mesta na východnom pobreží španielskej pevniny. Dôležité centrá na Ibize sú mesto Ibiza, Sant Antoni de Portmany a Santa Eularia des Riu. Historické jadro Ibizy je od roku 1999 zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO a je obľúbenou turistickou destináciou. Turisti tu môžu navštíviť renesančné budovy, budovu La Cúria, kostol Santo Domingo, hrad, Múzeum moderného umenia a nekropolu Punica del Puig des Molins.

Ostrov získal svoju reputáciu letného párty ostrova hlavne vďaka rušnému nočnému životu, s množstvom klubov a barov. Veľa ľudí navštívi ostrov len preto, aby mohli zažiť jeho bujarý nočný život. Avšak Ibiza nie je len domovom skvelých tanečných klubov. Okrem centra mesta Ibiza bola aj veľká časť ostrova vyhlásená za svetové dedičstvo UNESCO, čo zaručuje ochranu týmto krásnym a dôležitým častiam ostrova.

Trajekty premávajú z Ibizy do destinácií ako je Barcelona, Mallorca, Dénia, Palma, Valencia a Formentera.