COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Janov - Porto Torres je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Sardínia.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Janov - Porto Torres

    • 7 Sailings Weekly 13 hr
    • Get price
    • 7 Sailings Weekly 10 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Janov do Porto Torres

Trajektová trasa Janov Porto Torres spája Taliansko s Sardínia a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grandi Navi Veloci sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 13 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Tirrenia sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 10 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 14 plavieb týždeň na trase z Janov Porto Torres medzi Taliansko a Sardínia. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Janov

Janov je prístavné mesto v Taliansku a leží na pobreží Stredozemného mora. Je hlavným mestom regiónu Ligúria. Staré Mesto má dlhú a bohatú históriu v umení, hudbe, architektúre a gastronómii a od roku 2006 je na zozname svetového dedičstva UNESCO. V roku 2004 bolo mesto vyhlásené za Európske hlavné mesto kultúry. Je tiež rodiskom Krištofa Kolumba a Niccola Paganiniho.

Historické centrum Janova je bludiskom námestí a typických úzkych a tmavých uličiek, tzv. carrugi. V meste je cítiť vplyv stredoveku, ale aj 16. storočia a obdobia baroka (námestie San Matteo či sieť palácov na Via Garibaldi). Návštevníci si môžu prezrieť pozostatky hradieb z 17. storočia v blízkosti katedrály svätého Lorenza, ktorá je najnavštevovanejším bohoslužobným miestom v Janove.

Janov je najväčší obchodný a priemyselný prístav v Taliansku a jeden z najrušnejších európskych prístavov v Stredozemnom mori. Prístavný terminál sa nachádza v štvrti Calata Chiappella medzi mostmi Ponte Assereto a Ponte Colombo, má mnoho poschodí, ale je prístupný aj pre cestujúcich na invalidnom vozíku. Návštevníci nájdu na najvyššom poschodí terminálu čakárne a nákupné centrum. Trajekty z prístavu smerujú na Sardíniu, Sicíliu, Korziku, do Španielska, Tuniska a Maroka.