Korfu
Ancona
Trajekty do Taliansko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Korfu do Ancona

Trajektová trasa Korfu Ancona spája Iónske ostrovy s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Minoan Lines sa plaví 2 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 19 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Anek Superfast sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 18 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 4 plavieb týždeň na trase z Korfu Ancona medzi Iónske ostrovy a Taliansko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Korfu do Ancona

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Iónske ostrovy do Taliansko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Korfu do Ancona?

Čas prepravy trajektom z Korfu do Ancona je približne 19h. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Korfu do Ancona?

Cena trajektu z Korfu do Ancona sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Korfu do Ancona je 420 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Korfu a Ancona?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Korfu do Ancona. Toto je
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Korfu do Ancona?

Rezervujte si trajekty z Korfu do Ancona prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Korfu do Ancona?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Korfu do Ancona s
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Korfu do Ancona?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Korfu do Ancona s
  • Minoan Lines
  • Anek Superfast

Môžete vziať na trajekt z Korfu do Ancona domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Minoan Lines

Aká je vzdialenosť z Korfu do Ancona?

Vzdialenosť medzi Korfu a Ancona je približne 447 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Korfu

Korfu je grécky ostrov v Iónskom mori a druhý najväčší z Iónskych ostrovov. V najväčšom meste na ostrove s rovnakým názvom sídlí Iónska univerzita. Ostrov je obľúbenou turistickou destináciou pre tých, ktorí si chcú vychutnať úžasné pláže a mierne stredomorské podnebie. Prekvapivo, Korfu je zelený ostrov, a to najmä v porovnaní s ostatnými gréckymi ostrovmi. Horúce letá v kombinácii so zimnými obdobiami dažďu pomáhajú bujnej vegetácii, ktorej dominujú viac než 2 milióny olivovníkov.

V Korfu nájdete francúzske, talianske a anglické architektonické prvky. Mesto je labyrintom úzkych uličiek a dominuje mu pevnosť zo 16. storočia. Pri prechádzkach môžete naraziť na zabudnutú kaplnku, starodávny zámok či tajnú záhradu. V úzkych uličkách zase nájdete malé obchodíky predávajúce všetko, na čo si spomeniete. Nájdete tu aj remeselníkov, ktorí vynikajú v navrhovaní a výrobe gréckych zlatých šperkov. Vďaka konkurenčným cenám môžete byť v pokušení priviezť si z ostrova viac než spomienky!

Prístav ponúka trajektovú prepravu do mnohých destinácií, hoci väčšina z lodí smeruje na grécku pevninu.


Sprievodca prístavom Ancona

Ancona je prístavné mesto v oblasti Le Marche v strednom Taliansku, ktoré v posledných rokoch vyhľadáva čoraz viac turistov. Mesto je populárne hlavne vďaka svojim prírodným krásam a úžasnej gastronómii. Ancona leží na pobreží Jadranského mora, asi 200 km od mesta Bologna a 280 km od talianskeho hlavného mesta Rím. Mesto založili kolonisti zo Syrakúz medzi pohoriami Monte Conero a Monte Castagno, ktoré mestu zaručili prírodnú ochranu. Grécki obchodníci v meste založili týrsku továreň na fialové farbivo a ich vplyv na oblasť sa rozšíril. Počas rímskych čias malo mesto svoj vlastný mincový systém a v celej oblasti sa hovorilo po grécky.

Ancona je veľmi dôležitý námorný prístav a ponúka dobré spojenia s rôznymi prístavmi. Najlepší a najjednoduchší spôsob, ako sa dostať do Ancony je trajektom, ktoré sem plávajú z rôznych lokalít, ako napr. zo Splitu, Rijeky, Zadaru, Hvaru, Korčule, Dubrovníku, Patrasu, Igoumenitse a Dugeho Otoku.


Korfu až Ancona Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 15/07/2024 a 21. 7. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Anek Superfast 02:30 21:00 18 hodín 30 minút Pi
Anek Superfast 20:00 14:30 18 hodín 30 minút Sat
Minoan Lines 23:00 18:30 19 hodín 30 minút Sat, Sun

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.