Langnas
Turku
Trajekty do Fínsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Langnas do Turku

Trajektová trasa Langnas Turku spája Alandy s Fínsko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Viking Line sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 4 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Tallink Silja Line sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 4 hodín 5 minút.

Celkovo je tu 14 plavieb týždeň na trase z Langnas Turku medzi Alandy a Fínsko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Langnas do Turku

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Alandy do Fínsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Langnas do Turku?

Čas prepravy trajektom z Langnas do Turku je približne 4h 10m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Langnas do Turku?

Cena trajektu z Langnas do Turku sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Langnas do Turku je 69 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Langnas a Turku?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Langnas do Turku. Toto je
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Langnas do Turku?

Rezervujte si trajekty z Langnas do Turku prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Langnas do Turku?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Langnas do Turku s
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Langnas do Turku?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Langnas do Turku s
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Môžete vziať na trajekt z Langnas do Turku domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Viking Line
  • Tallink Silja

Aká je vzdialenosť z Langnas do Turku?

Vzdialenosť medzi Langnas a Turku je približne 116 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Langnas

Langnas je prístavné mesto na východe regiónu Lumperland vo Fínsku. Mesto je sídlom najstaršieho kostola v regióne, ktorý je zasvätený svätému Ondrejovi a ktorého história siaha až do roku 1720. V roku 1960 bol v meste postavený trajektový terminál, ktorý bola navrhnutý architektom menom Bengt Lundsten. Terminál bol využívaný od roku 1965 do roku 1975, neskôr bol zatvorený a v roku 1993 úplne zrušený. Nový terminál bol postavený v roku 1999, a to hlavne z toho dôvodu, aby sa vytvoril priestor pre veľké výletné trajekty na trase Turku-Štokholm.

Z prístavu Langnas sa trajekty plavia do Štokholmu a Turku. Check-in sa pre tých, ktorí cestujú s automobilom otvárajú 30 min pred odchodom do Štokholmu a 1 hodinu pred odchodom do Turku.


Sprievodca prístavom Turku

Fínske mesto Turku je najstaršie mesto vo Fínsku a v minulosti bolo hlavným mestom, Dnes je piatym najväčším mestom v krajine. Zo stredovekej minulosti mesta sa mnoho nezachovalo, ale prostredníctvom múzeí bolo mesto schopné zachovať silný dojem o svojej minulosti s množstvom archeologických exponátov. Leto je obľúbeným obdobím na návštevu Turku a ľudia sa radi zhromažďujú okolo brehov rieky Aurajoki, na mnohých loďkách, ktoré kotvia v centre mesta a tiež pozdĺž živého prístavu. Centrálne trhové námestie Kauppatori je tiež rušným centrom Turku a hrá dôležitú úlohu v miestnom cestovnom ruchu a pre obyvateľov mesta. Snáď najpopulárnejším a atraktívnym lákadlom v meste je zámok Turku z 13. storočia spolu s dvomi žalármi, ako aj Turku katedrála, ktorá je považovaná za jeden z najvýznamnejších kostolov vo Fínsku a obsahuje množstvo zaujímavých kaplniek.


Langnas až Turku Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/04/2024 a 28. 4. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Viking Line 03:20 07:35 4 hodín 15 minút Každý deň

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.