COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Los Cristianos - Santa Cruz de La Palma je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Tenerife do La Palma.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Los Cristianos - Santa Cruz de La Palma

    • 6 plavby týždenne 3 hod
    • Zistiť cenu
    • 9 plavby týždenne 3 hod
    • Zistiť cenu

Trajekty z Los Cristianos do Santa Cruz de La Palma

Trajektová trasa Los Cristianos Santa Cruz de La Palma spája Tenerife s La Palma a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Naviera Armas sa plaví 6 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Fred Olsen Express sa plavia 9 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hodín.

Celkovo je tu 15 plavieb týždeň na trase z Los Cristianos Santa Cruz de La Palma medzi Tenerife a La Palma. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Los Cristianos

Španielske prístavné mesto Los Cristianos leží na ostrove Tenerife, ktorý patrí do skupiny Kanárskych ostrovov. Centrum mesta sa rozprestiera v okolí zálivu Los Cristianos, ale postupne sa rozširuje viac do vnútrozemia. Je tu mnoho starších budov, ktoré sú ešte z doby, keď tu nebolo toľko turistov. Ich počet začal narastať v druhej polovici 20. storočia. Mesto má dve pláže s čiernym sopečným pieskom, a množstvo barov, reštaurácií a klubov, ktoré prispeli k zvýšenej návštevnosti. Na promenáde mesta, ďaleko od pláže, sa nachádza mnoho obchodov, vrátane módnych butikov, či miest, kde môžete zjednať cenu.

Ak pokračujete po promenáde ​​na západ, narazíte na rezort Playa de las Americas, ktoré je pokladané za hlavné "party" miesto na Tenerife. Je to preto, že tu je mnoho nočných klubov a barov, ale tiež vynikajúci výber obchodov. Pre menej hektický spôsob trávenia dovolenky je môžné si vziať trajekt na ostrov La Gomera, kde turisti nájdu dažďové pralesy, ktoré čakajú na preskúmanie. Plavba na La Gomeru trvá asi 70 minút.

Z prístavu Los Cristianos sa trajekty plavia do destinácií ako Valverde, San Sebastian de la Gomera a Santa Cruz de La Palma.