Mahon
Alcudia
Trajekty do Mallorca
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Mahon do Alcudia

Trajektová trasa Mahon Alcudia spája Menorca s Mallorca a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Trasmediterranea sa plaví 5 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Trasmed GLE sa plavia 3 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hodín 15 minút.

Celkovo je tu 8 plavieb týždeň na trase z Mahon Alcudia medzi Menorca a Mallorca. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Mahon do Alcudia

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Menorca do Mallorca.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Mahon do Alcudia?

Čas prepravy trajektom z Mahon do Alcudia je približne 3h 15m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Mahon do Alcudia?

Cena trajektu z Mahon do Alcudia sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Mahon do Alcudia je 85 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Mahon a Alcudia?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Mahon do Alcudia. Toto je
  • Trasmediterranea
  • Trasmed GLE

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Mahon do Alcudia?

Rezervujte si trajekty z Mahon do Alcudia prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Mahon do Alcudia?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Mahon do Alcudia s
  • Trasmediterranea
  • Trasmed GLE

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Mahon do Alcudia?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Mahon do Alcudia s
  • Trasmediterranea
  • Trasmed GLE

Môžete vziať na trajekt z Mahon do Alcudia domáce zvieratá?

Nie, domáce zvieratá nie sú povolené na palube.

Aká je vzdialenosť z Mahon do Alcudia?

Vzdialenosť medzi Mahon a Alcudia je približne 67 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Mahon

Španielske mesto Mahon je hlavným mestom ostrova Menorca, ktorý je súčasťou Baleárskych ostrovov. Mahon leží na východnom pobreží ostrova. Je to hlavný prístav ostrova a druhý najhlbší prírodný prístav na svete, ktorý zasahuje asi 11 km do vnútrozemia. Mesto je typické svojou architektúrou, ktorá je kombináciou starých a nových prvkov. Odráža španielsku históriu, rovnako ako históriu samotného ostrova, a je to viditeľné najmä na budovách a v múzeách. V centre Mahon je námestie Placa de S'Esplanada, čo je ideálne miesto na posedenie v niektorej z kaviarní, ktoré sa nachádzajú v okolí námestia. Ak prejdete z námestia na promenádu Carrer d'Isabel II, naskytne sa Vám nádherný pohľad na prístav. Pri prechádzke uličkami majú turisti možnosť vidieť elegantné georgiánske domy s výhľadom na prístav. Najväčšie múzeum ostrova, Museu de Menorca, zobrazuje archeologickú minulosť ostrova a rovnako tu je k dispozícii zbierka výtvarného umenia.

Trajektový prístav Mahon má celoročné spojenie so španielskou pevninou (Barcelona a Valencia). Trajekty rovnako premávajú do Palmy a na Alcudiu, Mallorcu a Ibizu. V letnej sezóne sú tiež možné plavby do Ciutadelly.


Sprievodca prístavom Alcudia

Alcudia je mesto na španielskom ostrove Mallorca, ktorý je súčasťou Baleárskych ostrovov. Hradby zo 14. storočia okolo centra mesta sú obľúbenou atrakciou a keď už ste na ich vrchole, je možné vidieť takmer celé mesto. K ďalším turistickým atrakciám patria pozostatky rímskeho mesta, ktoré sa nachádzajú kúsok od mestských hradieb, ktoré sú oproti kostola sv. Jaume. Na sever od mesta je býčia aréna z 19. storočia a v starej časti mesta sa v nedeľu a utorky koná trh, ktorý je vždy plný ľudí. Návštevníci v meste nájdu celý rad krásnych reštaurácií, kaviarní a barov, ktoré sa nachádzajú hlavne v okolí prístavu.

Trajektové linky z prístavu Alcudia premávajú do Barcelony, Denie a Valencie. Čas plavby do týchto destinácií môže byť až 7 hodín, ak sa plavíte konvenčným trajektom, ale len približne 3 hodiny, ak uprednostníte rýchly trajekt.


Mahon až Alcudia Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/04/2024 a 28. 4. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Trasmed GLE 19:30 23:15 3 hodín 45 minút Mon

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.