Mahon
Palma
Trajekty do Mallorca
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Mahon do Palma

Trajektová trasa Mahon Palma spája Menorca s Mallorca a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Trasmediterranea sa plaví 0 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 5 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Trasmed GLE sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 6 hodín.

Celkovo je tu 1 plavieb týždeň na trase z Mahon Palma medzi Menorca a Mallorca. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Mahon do Palma

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Menorca do Mallorca.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Mahon do Palma?

Čas prepravy trajektom z Mahon do Palma je približne 5h 45m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Mahon do Palma?

Cena trajektu z Mahon do Palma sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Mahon do Palma je 125 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Mahon a Palma?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Mahon do Palma. Toto je
  • Trasmediterranea
  • Trasmed GLE

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Mahon do Palma?

Rezervujte si trajekty z Mahon do Palma prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Mahon do Palma?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Mahon do Palma s
  • Trasmed GLE

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Mahon do Palma?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Mahon do Palma s
  • Trasmed GLE

Aká je vzdialenosť z Mahon do Palma?

Vzdialenosť medzi Mahon a Palma je približne 100 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Mahon

Španielske mesto Mahon je hlavným mestom ostrova Menorca, ktorý je súčasťou Baleárskych ostrovov. Mahon leží na východnom pobreží ostrova. Je to hlavný prístav ostrova a druhý najhlbší prírodný prístav na svete, ktorý zasahuje asi 11 km do vnútrozemia. Mesto je typické svojou architektúrou, ktorá je kombináciou starých a nových prvkov. Odráža španielsku históriu, rovnako ako históriu samotného ostrova, a je to viditeľné najmä na budovách a v múzeách. V centre Mahon je námestie Placa de S'Esplanada, čo je ideálne miesto na posedenie v niektorej z kaviarní, ktoré sa nachádzajú v okolí námestia. Ak prejdete z námestia na promenádu Carrer d'Isabel II, naskytne sa Vám nádherný pohľad na prístav. Pri prechádzke uličkami majú turisti možnosť vidieť elegantné georgiánske domy s výhľadom na prístav. Najväčšie múzeum ostrova, Museu de Menorca, zobrazuje archeologickú minulosť ostrova a rovnako tu je k dispozícii zbierka výtvarného umenia.

Trajektový prístav Mahon má celoročné spojenie so španielskou pevninou (Barcelona a Valencia). Trajekty rovnako premávajú do Palmy a na Alcudiu, Mallorcu a Ibizu. V letnej sezóne sú tiež možné plavby do Ciutadelly.


Sprievodca prístavom Palma

Mesto Palma je hlavným mestom Mallorky a zo všetkých miest na Baleároch ponúka najviac zaujímavých historických miest. Palma má približne 300 000 obyvateľov a všetci jej vládcovia na nej zanechali svoju stopu. Dominuje jej impozantná budova katedrály La Seu a mesto skrýva spleť mnohých uličiek, ukrytých nádvorí a spolu s prístavom a krásnymi historickými budovami ponúka svojim návštevníkom skvelé miesto na objavovanie počas prechádzok. Široký bulvár Passeig d’es Born je hlavnou triedou mesta a okrem toho, že mesto predeľuje, sa tu nachádzajú mnohé obchody, reštaurácie, kaviarne a bary. Dnešné hradby stoja na mieste stredovekých hradieb, ktoré chránili mesto pred nájazdmi nepriateľov a sú posiate galériami. Na vrchu hradieb je dnes promenáda obľúbená nielen medzi návštevníkmi mesta, ale aj medzi domácimi a naskytá sa z nej krásny výhľad na katedrálu a Staré Mesto.

Z prístavu sa trajektmi dostanete do miest ako Ibiza, Barcelona, Valencia a Dénia.


Mahon až Palma Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 15/07/2024 a 21. 7. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Trasmed GLE 13:00 19:00 6 hodín Mon

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.