Milos
Atény (Pireus)
Trajekty do Atény
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Milos do Atény (Pireus)

Trasa trajektu z Milos Atény (Pireus) spája Kykladské ostrovy s Atény a teraz je prevádzkovaná 6 lodnými spoločnosťami. Anek Lines prevádzkuje svoje plavby 1 krát týždeň, Aegean Speed Lines 7 krát týždeň, SeaJets 3 krát deň, Zante Ferries 4 krát týždeň, Minoan Lines 4 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Aegean Sea Lines je k dispozícii 4 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 41 plavby týždeň na trase z Milos Atény (Pireus) medzi Kykladské ostrovy a Atény, s 6 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Atény.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

 • Ako dlho trvá trajekt z Milos do Atény (Pireus)?

  Čas prepravy trajektom z Milos do Atény (Pireus) je približne 4h 36m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.
 • Koľko stojí trajekt z Milos do Atény (Pireus)?

  Cena trajektu z Milos do Atény (Pireus) sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Milos do Atény (Pireus) je 167 €.
 • Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Milos a Atény (Pireus)?

  Existuje 6 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Milos do Atény (Pireus). Toto je
  • Anek Lines
  • Aegean Speed Lines
  • SeaJets
  • Zante Ferries
  • Minoan Lines
  • Aegean Sea Lines
 • Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Milos do Atény (Pireus)?

  Rezervujte si trajekty z Milos do Atény (Pireus) prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.
 • Aká je vzdialenosť z Milos do Atény (Pireus)?

  Vzdialenosť medzi Milos a Atény (Pireus) je približne 82 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Milos

Milos je ostrov v Egejskom mori, severne od Krétskeho mora, ktorý patrí do skupiny Kykladských ostrovov. Milos je pravdepodobne najznámejší sochou Afrodity (ďalej len "Venus de Milo"), ktorá je teraz vystavená v galérii Louvre v Paríži. Ďalej tu vznikla socha gréckeho boha Asclepiusa, teraz vystavená v Britskom múzeu v Londýne, a socha Poseidona a archaického Apolla v Aténach. Okolo malého prístavu Adamas je zoskupený celý rad obchodíkov, ktoré predávajú suveníry, rôzne drobnosti, ručne vyrábané darčeky a šperky, spolu s lokálne vyrábanými tkaninami, vyšívanými a potravinárskymi výrobkami.

Ostrov je spojený trajektom s prístavom Pireus v Aténach, so všetkými ostatnými Kykladskými ostrovmi, s ostrovmi Dodekanézy a s Krétou, a to všetko s konvenčnými trajektami a aj vysokorýchlostnými katamaránmi. V letných mesiacoch sú k dispozícii aj pravidelné linky do az ostrova. Druhý prístav ostrova je Apollonia, ktorý spája ostrov Milos s ostrovmi Kimolos a Glaranissia.


Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.