COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Milos - Pireus je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Kykladské ostrovy do Atény.

Na palube trajektov

Prevádzkovatelia trajektov na trase Milos - Pireus

  • 1 Sailing Weekly 5 hr 25 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 3 hr
  • Get price
  • 3 Sailings Daily 2 hr 35 min
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 6 hr 5 min
  • Get price
  • 4 Sailings Weekly 4 hr 15 min
  • Get price

Trajekty z Milos do Pireus

Trasa trajektu z Milos Pireus spája Kykladské ostrovy s Atény a teraz je prevádzkovaná 5 lodnými spoločnosťami. Anek Lines prevádzkuje svoje plavby 1 krát týždeň, Aegean Speed Lines 7 krát týždeň, SeaJets 3 krát deň, Zante Ferries 4 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Minoan Lines je k dispozícii 4 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 37 plavby týždeň na trase z Milos Pireus medzi Kykladské ostrovy a Atény, s 5 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Milos

Milos je ostrov v Egejskom mori, severne od Krétskeho mora, ktorý patrí do skupiny Kykladských ostrovov. Milos je pravdepodobne najznámejší sochou Afrodity (ďalej len "Venus de Milo"), ktorá je teraz vystavená v galérii Louvre v Paríži. Ďalej tu vznikla socha gréckeho boha Asclepiusa, teraz vystavená v Britskom múzeu v Londýne, a socha Poseidona a archaického Apolla v Aténach. Okolo malého prístavu Adamas je zoskupený celý rad obchodíkov, ktoré predávajú suveníry, rôzne drobnosti, ručne vyrábané darčeky a šperky, spolu s lokálne vyrábanými tkaninami, vyšívanými a potravinárskymi výrobkami.

Ostrov je spojený trajektom s prístavom Pireus v Aténach, so všetkými ostatnými Kykladskými ostrovmi, s ostrovmi Dodekanézy a s Krétou, a to všetko s konvenčnými trajektami a aj vysokorýchlostnými katamaránmi. V letných mesiacoch sú k dispozícii aj pravidelné linky do az ostrova. Druhý prístav ostrova je Apollonia, ktorý spája ostrov Milos s ostrovmi Kimolos a Glaranissia.