Minoan Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Minoan Lines

Minoan Lines je popredná grécka trajektová spoločnosť, ktorá prepája domáce a medzinárodné prístavy a bezpečne a pohodlne dopraví svojich zákazníkov do cieľa.

Spoločnosť Minoan Lines disponuje flotilou tých najmodernejších vysokorýchlostných trajektov. Vďaka zameraniu na potreby zákazníkov a stále zvyšovanie kvality a rozsahu svojich služieb sa spoločnosti už od svojho založenia úspešne darí udržiavať si ten najvyšší stupeň spokojnosti svojich zákazníkov.

Na palube nájdete jedno z najlepších vybavení v trajektovom sektore, ako napríklad veľký výber kajút, salónikov a barov, nákupné centrá, detské zóny, bazén, diskotéku, kino a mnoho ďalšieho.

Cestovanie s Minoan Lines je porovnateľné s pobytom v turistickom rezorte. Vaša dovolenka sa teda naozaj začína už vstupom na palubu.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Minoan Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Na palube Minoan Lines

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.