COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Minoan Lines

Minoan Lines je popredná grécka trajektová spoločnosť, ktorá prepája domáce a medzinárodné prístavy a bezpečne a pohodlne dopraví svojich zákazníkov do cieľa.

Spoločnosť Minoan Lines disponuje flotilou tých najmodernejších vysokorýchlostných trajektov. Vďaka zameraniu na potreby zákazníkov a stále zvyšovanie kvality a rozsahu svojich služieb sa spoločnosti už od svojho založenia úspešne darí udržiavať si ten najvyšší stupeň spokojnosti svojich zákazníkov.

Na palube nájdete jedno z najlepších vybavení v trajektovom sektore, ako napríklad veľký výber kajút, salónikov a barov, nákupné centrá, detské zóny, bazén, diskotéku, kino a mnoho ďalšieho.

Cestovanie s Minoan Lines je porovnateľné s pobytom v turistickom rezorte. Vaša dovolenka sa teda naozaj začína už vstupom na palubu.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Minoan Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Všetky trasy Minoan Lines

Alternatívne spoločnosti a trasy