Hellenic Seaways
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Hellenic Seaways

Hellenic Seaways je grécka trajektová spoločnosť prevádzkujúca vnútroštátnu trajektovú dopravu medzi prístavmi na ostrovoch Kréta, Sporady, Kyklady a Sarónskymi ostrovmi.

Hellenic Seaways je najväčšia lodná spoločnosť v regióne a už viac ako 15 rokov je aktívne zapojená do gréckej námornej prepravy. Jej obrovská flotila konvenčných a vysokorýchlostných trajektov v súčasnosti pôsobí medzi viac ako 30 prístavmi.

Spoločnosť Hellenic Seaways získala za posledných niekoľko rokov rad ocenení za svoje služby, vrátane ocenenia za najlepšiu osobnú linku a najlepšiu loď, napriek tomu si naďalej stanovuje vysoké ciele a pokračuje v zlepšovaní rýchlosti, pohodlia a kvality svojich služieb.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Hellenic Seaways, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Hellenic Seaways na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Hellenic Seaways s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Hellenic Seaways