COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Hellenic Seaways

Hellenic Seaways je grécka trajektová spoločnosť prevádzkujúca vnútroštátnu trajektovú dopravu medzi prístavmi na ostrovoch Kréta, Sporady, Kyklady a Sarónskymi ostrovmi.

Hellenic Seaways je najväčšia lodná spoločnosť v regióne a už viac ako 15 rokov je aktívne zapojená do gréckej námornej prepravy. Jej obrovská flotila konvenčných a vysokorýchlostných trajektov v súčasnosti pôsobí medzi viac ako 30 prístavmi.

Spoločnosť Hellenic Seaways získala za posledných niekoľko rokov rad ocenení za svoje služby, vrátane ocenenia za najlepšiu osobnú linku a najlepšiu loď, napriek tomu si naďalej stanovuje vysoké ciele a pokračuje v zlepšovaní rýchlosti, pohodlia a kvality svojich služieb.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Hellenic Seaways, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Hellenic Seaways na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Hellenic Seaways s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Hellenic Seaways

Alternatívne spoločnosti a trasy