Nynashamn
Gdaňsk
Trajekty do Poľsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Nynashamn do Gdaňsk

Linka Nynashamn Gdaňsk spája Švédsko s Poľsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Polferries. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 18 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Nynashamn Gdaňsk sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Poľsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Nynashamn do Gdaňsk?

Čas prepravy trajektom z Nynashamn do Gdaňsk je približne 18h. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Nynashamn do Gdaňsk?

Cena trajektu z Nynashamn do Gdaňsk sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Nynashamn do Gdaňsk je 246 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Nynashamn a Gdaňsk?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Nynashamn do Gdaňsk a toto je
  • Polferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Nynashamn do Gdaňsk?

Rezervujte si trajekty z Nynashamn do Gdaňsk prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Nynashamn do Gdaňsk?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Nynashamn do Gdaňsk s
  • Polferries

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Nynashamn do Gdaňsk?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Nynashamn do Gdaňsk s
  • Polferries

Môžete vziať na trajekt z Nynashamn do Gdaňsk domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Polferries

Aká je vzdialenosť z Nynashamn do Gdaňsk?

Vzdialenosť medzi Nynashamn a Gdaňsk je približne 259 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Nynashamn

Švédske prístavné mesto Nynäshamn sa nachádza približne 60 km južne od Štokholmu. Je jedným z hlavných prístavov na pevnine Švédska, odkiaľ sa plavia trajekty na ostrov Gotland. V letných mesiacoch navštívi mesto veľa turistov, keďže je obľúbenou dovolenkovou destináciou Švédov. Cez leto mesto hostí veľkú prístavnú oslavu, kedy sa prístav zaplní loďami všetkých veľkostí a mnohými návštevníkmi. Okrem miestnych remeselných trhov budú návštevníci mať tiež možnosť previesť sa parným vlakom medzi mestom a Štokholmom. V meste sa nachádzajú rôzne reštaurácie a butiky s lokálne vyrobeným tovarom. Toto moderné mesto neovplyvňuje mnohými zaujímavosťami a je posiate modernými stavbami. K dispozícii je knižnica a kino s jedným plátnom v centre mesta a slúži prevažne miestnym obyvateľom. Začiatkom 20. storočia sa mesto Nynäshamn stalo známym ako kúpeľné mesto, hoci väčšina zariadení prestala fungovať už pred koncom prvej svetovej vojny.

Z prístavu premávajú trajekty na ostrov Gotland a do Gdansku v Poľsku.


Sprievodca prístavom Gdaňsk

Gdansk je hlavné mesto Pomoranského vojvodstva a leží na brehu Baltského mora. S blízkymi mestami Gdyňa a Sopot tvoria tzv. Trojmesto, ktoré má 750 000 obyvateľov (samotný Gdansk má 455 000 obyvateľov). Gdansk je obľúbenou destináciou návštevníkov, ktorých mesto láka svojou 1000-ročnou históriou a impozantnou architektúrou, pričom jeho Staré Mesto priťahuje takmer toľko turistov ako Krakov či Varšava.

Mesto má zaujímavú históriu a počas jeho zlatého veku malo obrat väčší ako londýnska spoločnosť East India Company, hoci aspekty novšej histórie mesta sú trochu komplikované a príležitostne dramatické. Dnešný Gdansk je námorným hlavným mestom Poľska a dôležitým strediskom pre kultúru a vzdelávanie, ktorého ekonomika sa presúva do nových oblastí, ako je petrochemický, elektronický či telekomunikačný priemysel, spolu s tradičnejším odvetvím ako aj lodná doprava.


Trajektovú dopravu medzi Gdanskom a švédskym mestom Nynäshamn, južne od Štokholmu, prevádzkuje spoločnosť Polferries, pričom plavba trvá asi 18 hodín.


Nynashamn až Gdaňsk Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/04/2024 a 28. 4. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Polferries 18:00 12:00 18 hodín Út, St, Čt, Pi, Sat, Sun

Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.