Malmo
Travemunde
Trajekty do Nemecko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Malmo do Travemunde

Linka Malmo Travemunde spája Švédsko s Nemecko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Finnlines. Plavba sa uskutočňuje 19 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 8 hodín 45 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Malmo Travemunde sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Švédsko do Nemecko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Malmo do Travemunde?

Čas prepravy trajektom z Malmo do Travemunde je približne 8h 45m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Malmo do Travemunde?

Cena trajektu z Malmo do Travemunde sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Malmo do Travemunde je 306 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Malmo a Travemunde?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Malmo do Travemunde a toto je
  • Finnlines

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Malmo do Travemunde?

Rezervujte si trajekty z Malmo do Travemunde prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Malmo do Travemunde?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Malmo do Travemunde s
  • Finnlines

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Malmo do Travemunde?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Malmo do Travemunde s
  • Finnlines

Môžete vziať na trajekt z Malmo do Travemunde domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Finnlines

Aká je vzdialenosť z Malmo do Travemunde?

Vzdialenosť medzi Malmo a Travemunde je približne 161 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Malmo

Švédske mesto Malmö je hlavným mestom polostrova Skåne. Mesto sa zmenilo po výstavbe unikátneho Öresundského cestného a železničného mosta, klenúceho sa nad morskou úžinou medzi dánskou metropolou Kodaň a švédskym Malmöm. Kedysi upadajúce mesto tak bolo oživené novými budovami, obchodmi, biotechnologickými a IT firmami. Napriek tomuto rozvoju si mesto zachovalo svoju príjemnú atmosféru a má celý rad kultúrnych pamiatok vrátane múzea Moderna Musee Malmö, ktoré sídli v nepoužívanej elektrárni a vystavuje súčasné umelecké diela z celého sveta. V meste je k dispozícii široký výber kvalitných reštaurácií, kaviarní a barov.

Všetky mestské múzeá nájdete pohromade v priestoroch pevnosti Malmöhus. Toto je ideálne pre návštevníkov, ktorí plánujú navštíviť všetko v jeden deň. Múzeá tu pokrývajú prírodné vedy, históriu mesta alebo aj výtvarné umenie. Ďalším miestom, ktoré stojí za návštevu, je umelecká hala Konsthall, preslávená využitím svetla a priestoru v jej galérii.

Trajekty z prístavu v Malmö smerujú do Travemünde v Nemecku.


Sprievodca prístavom Travemunde

Nemecké mesto Lübeck je známe svojimi mnohými gotickými budovami a chutným marcipánom. Pravdepodobne najobľúbenejšou turistickou atrakciou mesta je brána Holstentor z 15. storočia s dvoma valcovými vežami, ktorá má naozaj rozprávkový vzhľad. Očarujúce stredoveké mesto leží za touto bránou a návštevníci tu môžu navštíviť mnoho ďalších historických budov, čo viedlo k tomu, že mesto bolo vyhlásené za svetové dedičstvo UNESCO v 80. rokoch minulého storočia. Väčšina najobľúbenejších atrakcií mesta sa nachádza v Starom Meste známom ako Altstadt.

V blízkosti mesta sa nachádza veľký prístav trajektov na pobreží Baltského mora v predmestskej štvrti Travemünde, kde nájdete aj niekoľko príjemných piesočnatých pláží a skutočnú atmosféru prímorského letoviska. Okolo Lübecku a na jeho mnohých verejných námestiach môžete vidieť množstvo historických a významných pamiatok. Medzi najobľúbenejšie patrí radnica z 13. storočia (Rathaus), krásny dóm z 12. storočia (lübecká katedrála), krásna palácová architektúra zámku Rantzau a Heiligen Geist Hospital, najstaršia nemocnica v Nemecku, ktorej história siaha do roku 1227.


Malmo až Travemunde Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 10/06/2024 a 16. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Finnlines 10:00 19:00 9 hodín St, Čt, Pi
Finnlines 10:00 19:15 9 hodín 15 minút Sat, Sun
Finnlines 13:30 23:00 9 hodín 30 minút Sun
Finnlines 16:00 00:45 8 hodín 45 minút Út, St, Čt, Pi, Sat
Finnlines 16:00 01:15 9 hodín 15 minút Mon
Finnlines 22:00 07:00 9 hodín Út, St, Sat
Finnlines 22:00 07:15 9 hodín 15 minút Mon, Čt, Pi
Finnlines 22:30 08:30 10 hodín Sun

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.