La Meridionale
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

La Meridionale

La Meridionale prevádzkuje veľa plavieb medzi Sardíniou, Korzikou a Francúzskom.

Spoločnosť La Compagnie Méridionale de Navigation bola založená v roku 1931, kedy sa Henri a Félix Rastit oženili v regióne Balagne s dcérami majiteľa lode menom Giovanni de Cassano a spoločnosť jednoducho premenovali na La Méridionale v roku 1998. Spoločnosť sa najprv sústredila na nákladnú prepravu a medzi pevninským Francúzskom a ostrovom Korzika v roku 1988 spustila prevádzku trajektu pre osobnú dopravu. Stala sa tak prvou francúzskou lodiarskou spoločnosťou v Stredozemí, ktorá ponúkala lodnú osobnú dopravu a v roku 1996 získala medzinárodný certifikát kvality a v roku 2009 jej tiež udelené povolenie na zavedenie systému environmentálneho manažérstva.

Trajekty, ktoré sa plavia na Korziku sa nazývajú Piana, Girolata a Kalliste a každoročne prepravia približne 3000 cestujúcich a viac ako 100 000 vozidiel do miest Ajaccio, Bastia a Propriano dvanásťkrát týždenne.

Na palube nájdete všetko potrebné na spríjemnenie cesty - priateľský personál, kvalitné jedlo z čerstvých surovín, rozľahlé paluby, miestnu hudbu, priestranné kajuty, salóniky a kino.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti La Meridionale s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky La Meridionale s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Na palube La Meridionale

La Meridionale routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.