Tallinn
Štokholm
Trajekty do Švédsko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Tallinn do Štokholm

Trasa trajektu z Tallinn Štokholm spája Estónsko s Švédsko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Tallink Silja Line prevádzkuje svoje plavby 6 krát týždeň, St Peter Line 1 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Viking Line je k dispozícii 7 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 14 plavby týždeň na trase z Tallinn Štokholm medzi Estónsko a Švédsko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Alternatívy trajektov z Tallinn do Štokholm

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Estónsko do Švédsko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Tallinn do Štokholm?

Čas prepravy trajektom z Tallinn do Štokholm je približne 18h 10m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Tallinn do Štokholm?

Cena trajektu z Tallinn do Štokholm sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Tallinn do Štokholm je 246 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Tallinn a Štokholm?

Existuje 3 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Tallinn do Štokholm. Toto je
  • Tallink Silja
  • St Peter Line
  • Viking Line

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Tallinn do Štokholm?

Rezervujte si trajekty z Tallinn do Štokholm prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Tallinn do Štokholm?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Tallinn do Štokholm s
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Tallinn do Štokholm?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Tallinn do Štokholm s
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Môžete vziať na trajekt z Tallinn do Štokholm domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Tallink Silja
  • Viking Line

Aká je vzdialenosť z Tallinn do Štokholm?

Vzdialenosť medzi Tallinn a Štokholm je približne 399 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Tallinn

Tallinn sa nachádza na severnom pobreží Estónska, na brehu Fínskeho zálivu. Leží asi 80 km južne od Helsínk, východne od švédskeho Štokholmu a západne od Petrohradu v Rusku. Jeho Staré Mesto bolo zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO a mesto ako celok sa v roku 2011 stalo Európskym mestom kultúry, spolu s fínskym Turku. Tallinn je finančné a obchodné centrum krajiny, pričom ťaží z liberálnej hospodárskej politiky Estónska, ktoré má veľmi diverzifikovanú ekonomiku, aj keď jeho hlavnými odvetviami sú IT, cestovný ruch a logistika.

Z prístavu v Tallinne premávajú trajekty do Fínska a Švédska. Trajektovými terminálmi v prístave každoročne prejde približne 6 miliónov cestujúcich. Nájdete tu všetko potrebné, vrátane obchodov, kaviarní a čakární. Okrem osobných trajektov, prístav počas letných mesiacov tiež poskytuje výletné lode a vysokorýchlostné trajekty. Sú tu každodenné plavby medzi Tallinnom a Štokholmom a Helsinkami a dve plavby týždenne do Petrohradu v Rusku.


Sprievodca prístavom Štokholm

Štokholm je hlavné mesto Švédska a pozostáva zo série ostrovov nachádzajúcich sa na východnom pobreží Švédska a je všeobecne považovaný za jedno z najkrajších miest na svete. V meste sa môžete pokochať mnohými malebnými scénami a jeho panoráma sa odráža vo vodách jazera Malaren. V lete si mesto užíva pulzujúce modré nebo, kým v zime je mesto často pokryté snehom a trblietajúcimi sa krásnymi svetlami.

Neobyčajne moderné mesto je známe svojim dizajnom, módou a živým nočným životom, ale svoje korene si uchováva v štvrti Starého Mesta, známej aj ako Gamla Stan, kde sa môžete ľahko stratiť v histórii. Mestská spleť dláždených ulíc sa sústreďuje okolo Stortorgetu – Veľkého námestia –kým juh mesta a ostrov Sodermalm ponúkajú bohémsku atmosféru s mnohými galériami a historickými rezidenciami a krásnym nábrežím.

Z prístavu mesta odchádzajú trajekty do destinácií vo Fínsku, Rusku a Pobaltských štátov.


Tallinn až Štokholm Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 20/05/2024 a 26. 5. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Tallink Silja Line 18:00 11:30 17 hodín 30 minút Mon, Út, Čt, Sat

Onboard the ferries

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.