Fínsko

Ako rezervovať trajekt z Fínsko do Estónsko

K dispozícii sú 4 trasy trajektov medzi Fínsko a Estónsko s ponukou až 18 plavby za deň. Tallink Silja prevádzkuje 4 trasy, Trajekty premávajú na linke Helsinki do Tallinn 7 krát za deň, Mariehamn do Tallinn približne 4 krát týždenne, Vuosaari do Muuga približne 11 krát týždenne & Turku do Tallinn približne 3 krát týždenne. Viking Line prevádzkuje 2 trasy, Trajekty premávajú na linke Helsinki do Tallinn 14 krát za týždeň & Mariehamn do Tallinn približne 1 krát týždenne. Eckerö Line prevádzkuje 2 trasy, Trajekty premávajú na linke Helsinki do Tallinn 3 krát za deň & Vuosaari do Muuga približne 9 krát týždenne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Fínsko do Estónsko .

Mapa trajektovej trasy Fínsko - Estónsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Fínsko do Estónsko

O Estónsko:

Estónsko je pobaltská krajina na severe Európy, ktorá pozostáva z pevniny a viac než 2000 ostrovov v Baltskom mori.

Krajina sa môže pochváliť jednou z najvyšších životných úrovní a najrýchlejšie rastúcich ekonomík v Európe. Po rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991 sa Estónsko stalo populárnou turistickou destináciou.

Rovnako ako samotná krajina aj Tallinn sa po vymanení spod kontroly Sovietskeho zväzu stal veľmi zaujímavým miestom. Je známy svojim očarujúcim stredovekým Starým mestom, ktoré patrí k tým najzachovalejším v severnej Európe, či rozprávkovo krásnymi domami pozdĺž nekonečného výberu barov, reštaurácií a luxusných hotelov.

Ak sa plavíte do Estónska, v ponuke je veľa trajektových trás z prístavoch v Škandinávii a Rusku - cez Fínsky záliv a Baltské more. Tieto plavby sú prevádzkované množstvom trajektových spoločností, ktoré ponúkajú rôzne plavebné časy.