Finland

Porovnajte trajekty z Fínsko do Estónsko

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Fínsko do Estónsko. Trajekty momentálne spájajú 3 prístavy v Fínsko s 2 prístavov v Estónsko.

Je tu 12 plavieb trajektom každý deň plavieb na 3 ferry routes trasách, ktoré sú prevádzkované 3 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Tallink Silja, Viking Line & Eckerö Line s dobou plavby najmenej 2 hodina 0 minúta (Tallinn).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Fínsko a Estónsko, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Fínsko - Estónsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Fínsko do Estónsko

O Estónsko:

Estónsko je pobaltská krajina na severe Európy, ktorá pozostáva z pevniny a viac než 2000 ostrovov v Baltskom mori.

Krajina sa môže pochváliť jednou z najvyšších životných úrovní a najrýchlejšie rastúcich ekonomík v Európe. Po rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991 sa Estónsko stalo populárnou turistickou destináciou.

Rovnako ako samotná krajina aj Tallinn sa po vymanení spod kontroly Sovietskeho zväzu stal veľmi zaujímavým miestom. Je známy svojim očarujúcim stredovekým Starým mestom, ktoré patrí k tým najzachovalejším v severnej Európe, či rozprávkovo krásnymi domami pozdĺž nekonečného výberu barov, reštaurácií a luxusných hotelov.

Ak sa plavíte do Estónska, v ponuke je veľa trajektových trás z prístavoch v Škandinávii a Rusku - cez Fínsky záliv a Baltské more. Tieto plavby sú prevádzkované množstvom trajektových spoločností, ktoré ponúkajú rôzne plavebné časy.