Finland

Porovnajte trajekty z Fínsko do Estónsko

K dispozícii sú 2 ferry routes medzi Fínsko a Estónsko s ponukou až 11 plavby za deň. Tallink Silja prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Helsinki do Tallinn 8 krát denne. Viking Line prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Helsinki do Tallinn 15 krát denne. Eckerö Line prevádzkuje 2 routes, Trajekty premávajú na linke Helsinki do Tallinn 3 krát za deň, & Trajeky premávajú na linke Vuosaari do Muuga 15 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Fínsko do Estónsko .

Mapa trajektovej trasy Fínsko - Estónsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Fínsko do Estónsko

O Estónsko:

Estónsko je pobaltská krajina na severe Európy, ktorá pozostáva z pevniny a viac než 2000 ostrovov v Baltskom mori.

Krajina sa môže pochváliť jednou z najvyšších životných úrovní a najrýchlejšie rastúcich ekonomík v Európe. Po rozpade Sovietskeho zväzu v roku 1991 sa Estónsko stalo populárnou turistickou destináciou.

Rovnako ako samotná krajina aj Tallinn sa po vymanení spod kontroly Sovietskeho zväzu stal veľmi zaujímavým miestom. Je známy svojim očarujúcim stredovekým Starým mestom, ktoré patrí k tým najzachovalejším v severnej Európe, či rozprávkovo krásnymi domami pozdĺž nekonečného výberu barov, reštaurácií a luxusných hotelov.

Ak sa plavíte do Estónska, v ponuke je veľa trajektových trás z prístavoch v Škandinávii a Rusku - cez Fínsky záliv a Baltské more. Tieto plavby sú prevádzkované množstvom trajektových spoločností, ktoré ponúkajú rôzne plavebné časy.