Korzika

Ako rezervovať trajekt z Korzika do Sardínia

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Korzika do Sardínia. Trajekty momentálne spájajú 4 prístavov v Korzika s 3 prístavov v Sardínia.

Je tu 60 plavieb trajektom každý týždeň plavieb na 5 Trasy trajektov trasách, ktoré sú prevádzkované 4 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Corsica Sardinia Ferries, Moby Lines, La Meridionale & Blu Navy s dobou plavby najmenej 50 minút (Bonifacio do Santa Teresa di Gallura).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Korzika a Sardínia, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Korzika - Sardínia

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Korzika:

Korzika je ostrov so zmesou množstva kultúr a s jedným z najkrajších pobreží v Európe. Ostrov leží v Stredozemnom mori, západne od Talianska a juhovýchodne od Francúzska.

Na Korzike nájdete to najlepšie, čo Stredomorie ponúka: skvelú kuchyňu, nádherné pláže, kryštálovo čistú vodu a množstvo historických pamiatok. Dopoludnie môžete stráviť opaľovaním na slnku a popoludnie si môžete užiť vodné športy, a neskôr sa poprechádzať pôvabnými mestečkami pri západe slnka, a po ceste obdivovať stredoveké citadely.

Ako ostrov v srdci Stredozemného mora je Korzika skvelou vstupnou bránou pre množstvo európskych destinácií. Pozdĺž 1000 kilometrov pobrežia je k dispozícii niekoľko trajektových prístavov, čo uľahčuje plavby do populárnych prázdninových destináciách, vrátane Francúzska, Talianska a Sardínie.