Korzika

Ako rezervovať trajekt z Korzika do Taliansko

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Korzika do Taliansko. Trajekty momentálne spájajú 2 prístavov v Korzika s 4 prístavov v Taliansko.

Je tu 72 plavieb trajektom každý týždeň plavieb na 6 Trasy trajektov trasách, ktoré sú prevádzkované 2 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Corsica Ferries & Moby Lines s dobou plavby najmenej 2 hodín 25 minút (Bastia do Piombino).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Korzika a Taliansko, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Korzika - Taliansko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Korzika:

Korzika je ostrov so zmesou množstva kultúr a s jedným z najkrajších pobreží v Európe. Ostrov leží v Stredozemnom mori, západne od Talianska a juhovýchodne od Francúzska.

Na Korzike nájdete to najlepšie, čo Stredomorie ponúka: skvelú kuchyňu, nádherné pláže, kryštálovo čistú vodu a množstvo historických pamiatok. Dopoludnie môžete stráviť opaľovaním na slnku a popoludnie si môžete užiť vodné športy, a neskôr sa poprechádzať pôvabnými mestečkami pri západe slnka, a po ceste obdivovať stredoveké citadely.

Ako ostrov v srdci Stredozemného mora je Korzika skvelou vstupnou bránou pre množstvo európskych destinácií. Pozdĺž 1000 kilometrov pobrežia je k dispozícii niekoľko trajektových prístavov, čo uľahčuje plavby do populárnych prázdninových destináciách, vrátane Francúzska, Talianska a Sardínie.