Bintan Island

Porovnajte trajekty z ostrov Bintan do Singapur

K dispozícii sú 2 ferry routes medzi ostrov Bintan a Singapur s ponukou až 25 plavby za týždeň. Bintan Resort Ferries prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Bandar Bentan Telani do Tanah Merah 12 krát denne. Sindo Ferry prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Tanjung Pinang do Tanah Merah 9 krát denne. Majestic Fast Ferry prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Tanjung Pinang do Tanah Merah 4 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z ostrov Bintan do Singapur .

Mapa trajektovej trasy ostrov Bintan - Singapur

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O ostrov Bintan:

Ostrov Bintan je súčasťou súostrovia Riau v Indonézii, ktoré sa nachádza na juhovýchode Singapuru.

Bintan sa môže pochváliť luxusnými letoviskami, nádhernými plážami a krásnyni záhradami a je to jeden z najluxusnejších prázdninových ostrovoch v Indonézii. Zároveň je považovaný za najpopulárnejšiu turistickú destináciu v krajine, hneď po Bali.

Väčšina hotelov sa nachádza v regióne Lagoi na severe ostrova, kde sú tiež umiestnené dva prístavy ostrova. Tanjung Pinang je na juhozápadnom pobreží a rovnako ako všetky prístavy na ostrove Bintan poskytuje množstvo plavieb každý deň do Singapuru.

S niektorými plavbami trvajúcimi necelú hodinu nikdy nebolo tak jednoduché prepraviť sa cez Singapurskú úžinu do jednej z najobľúbenejších krajín v juhovýchodnej Ázii.