Sardínia

Ako rezervovať trajekt z Sardínia do Korzika

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Sardínia do Korzika. Trajekty momentálne spájajú 3 prístavov v Sardínia s 4 prístavov v Korzika.

Je tu 57 plavieb trajektom každý týždeň plavieb na 5 Trasy trajektov trasách, ktoré sú prevádzkované 3 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Corsica Ferries, Moby Lines & Ichnusa Lines s dobou plavby najmenej 50 minút (Santa Teresa di Gallura do Bonifacio).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Sardínia a Korzika, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Sardínia - Korzika

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Korzika:

Korzika je ostrov v Stredozemnom mori, ktorý sa nachádza západne od Talianska, južne od francúzskej pevniny a kúsok od severnej časti Sardínie.

Nádherné 1000 km pobrežie ostrova má viac než 200 pláží, zatiaľ čo vnútrozemie ponúka kombináciu horských scenérií, úžasné údolia a idylické hornaté dedinky, takže je jasné, prečo miestni prezývajú Korziku "ostrovom krásy".

Hoci Korzika patrí Francúzsku, je tu jedinečná atmosféra. Tá je najciteľnejšia v miestnom dialekte a v tom, že miestni obyvatelia zbožňujú flautu a hru na flautu. Keď sa však pozrieme na podobnosti s pevninou, Korzičania majú tiež radi dobré jedlo a víno, a to najmä čerstvé morské plody a údeniny.

Pozdĺž pobrežia je viacero prístavov, a vďaka výhodnej polohe ostrova v Stredozemnom mori, sú všetky na dosah z francúzskej pevniny, z Talianska a z okolitých ostrovov. Je tu veľký výber plavieb, ktoré sú časté a sú poskytované mnohými trajektovými spoločnosťami.