Taliansko

Ako rezervovať trajekt z Taliansko do Egadské ostrovy

K dispozícii je veľké množstvo plavieb z Taliansko do Egadské ostrovy. Trajekty momentálne spájajú 0 prístavov v Taliansko s 3 prístavov v Egadské ostrovy.

Je tu 59 plavieb trajektom každý deň plavieb na 6 Trasy trajektov trasách, ktoré sú prevádzkované 2 trajektové spoločnosti spoločnosťami ako sú Liberty Lines Fast Ferries & Siremar s dobou plavby najmenej 10 minút (Favignana do Levanzo).

Toto je všeobecný prehľad výhodných ponúk medzi Taliansko a Egadské ostrovy, pre aktuálne informácie použite Vyhľadávač cien.

Mapa trajektovej trasy Taliansko - Egadské ostrovy

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Egadské ostrovy:

Egadské ostrovy je skupina troch hlavných ostrovov a dvoch menších ostrovov v Stredozemnom mori, ktoré ležia sedem kilometrov od západného pobrežia Sicílie v Taliansku.

Súostrovie sa môže pochváliť krásnou stredomorskou prírodou, teplou zimou a teplým a slnečným letom. Na rozdiel od susedných Liparských ostrovov, Egadské ostrovy majú nízku populáciu a sú oveľa menej navštevované, takže je to skutočný raj pre milovníkov pláží, ktorí hľadajú nedoknutú prírodu.

Hlavný ostrov, Favignana, sa nachádza na juhu súostrovia a je to najrušnejší a najväčší z ostrovov. Má tiež lepšie trajektové spojenie s pevninou než ostatné ostrovy a je pravdepodobne najvhodnejším východiskovým bodom pre tých, ktorí chcú navštíviť súostrovie.

Levanzo je menší ostrov v severovýchodnej časti súostrovia s menším počtom možností na oddych, zatiaľ čo Marettimo na západe je najvzdialenejší ostrov od talianskej pevniny. Dva menšie ostrovy Formica a Maraone ležia medzi Levanzom a Sicíliou.

Na Egadské ostrovy je možné dostať sa trajektom zo Sicílie a pevninského Talianska.