COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Valencia - Ibiza je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Ibiza.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Valencia - Ibiza

  • 6 Sailings Weekly 5 hr 59 min
  • Get price
  • 5 Sailings Weekly 4 hr 30 min
  • Get price
  • 9 Sailings Weekly 5 hr 15 min
  • Get price
  • 5 Sailings Weekly 5 hr 30 min
  • Get price

Trajekty z Valencia do Ibiza

Trasa trajektu z Valencia Ibiza spája Španielsko s Ibiza a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Balearia prevádzkuje svoje plavby 6 krát týždeň, Trasmediterranea 5 krát týždeň, Grandi Navi Veloci 9 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Trasmed GLE je k dispozícii 5 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 25 plavby týždeň na trase z Valencia Ibiza medzi Španielsko a Ibiza, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Ibiza

Španielsky ostrov Ibiza leží v Stredozemnom mori, na východ od Iberského polostrova a je jedným z Baleárskych ostrovov. Ibiza sa rozkladá na viac než 570 km2 a spolu so susedným ostrovom Formentera bol Grékmi nazývaný ostrovom borovíc. Mesto Ibiza, najväčšie mesto na ostrove, bolo prvýkrát osídlené Féničanmi a stále si zachováva hradby, ktoré boli postavené v 16. storočí, aby bránili útokom tureckých pirátov.

Mesto sa dnes vyznačuje úzkymi dláždenými uličkami, stredovekými sídlami a katedrálou, ktorá sa nachádza v blízkosti hradu. Ostrov je obľúbený medzi potápačmi, ktorých láka teplá a čistá voda v okolí ostrova. Morské dno v národnom parku Las Salinas je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO z dôvodu ekologického významu morskej trávy, ktorá tam rastie.