COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Valencia - Ibiza je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Ibiza.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Valencia - Ibiza

    • 8 plavby týždenne 4 hod 45 min
    • Zistiť cenu
    • 6 plavby týždenne 5 hod
    • Zistiť cenu

Trajekty z Valencia do Ibiza

Trajektová trasa Valencia Ibiza spája Španielsko s Ibiza a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Balearia sa plaví 8 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 4 hodín 45 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Trasmediterranea sa plavia 6 krát za týždeň, plavba trvá od 5 hodín.

Celkovo je tu 14 plavieb týždeň na trase z Valencia Ibiza medzi Španielsko a Ibiza. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Ibiza

Španielsky ostrov Ibiza leží v Stredozemnom mori, na východ od Iberského polostrova a je jedným z Baleárskych ostrovov. Ibiza sa rozkladá na viac než 570 km2 a spolu so susedným ostrovom Formentera bol Grékmi nazývaný ostrovom borovíc. Mesto Ibiza, najväčšie mesto na ostrove, bolo prvýkrát osídlené Féničanmi a stále si zachováva hradby, ktoré boli postavené v 16. storočí, aby bránili útokom tureckých pirátov.

Mesto sa dnes vyznačuje úzkymi dláždenými uličkami, stredovekými sídlami a katedrálou, ktorá sa nachádza v blízkosti hradu. Ostrov je obľúbený medzi potápačmi, ktorých láka teplá a čistá voda v okolí ostrova. Morské dno v národnom parku Las Salinas je zapísané na zozname svetového dedičstva UNESCO z dôvodu ekologického významu morskej trávy, ktorá tam rastie.