Trajekty z Algeciras do Tangier Med

Trasa trajektu z Algeciras Tangier Med spája Španielsko s Maroko a teraz je prevádzkovaná 5 lodnými spoločnosťami. Balearia prevádzkuje svoje plavby 4 krát deň, Trasmediterranea 5 krát deň, FRS 8 krát deň, Inter Shipping 36 krát týždeň & Trajekt spoločnosti AML je k dispozícii 6 krát deň.

Celkovo je v ponuke 28 plavby deň na trase z Algeciras Tangier Med medzi Španielsko a Maroko, s 5 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Algeciras - Tangier Med

Priemerné ceny pre Algeciras Tangier Med

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Algeciras Tangier Med je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Algeciras

Algeciras je prístavné mesto v južnom Španielsku, ktoré je významným dopravným uzlom a priemyselným mestom. Prístav hrá dôležitú úlohu v ekonomike mesta, pretože slúži ako hlavné nástupné miesto pre prepravu medzi Španielskom a marockým prístavom Tanger, ako aj z/do iných prístavov v Maroku a na Kanárskych ostrovoch. Pre mesto je dôležitý rybársky priemysel, ale aj vývoz miestnych produktov, vrátane obilnín, tabaku a hospodárskych zvierat. Algeciras je populárnou turistickou destináciou a hoci to nie je mimoriadne krásne mesto, má svoj drsný pôvab a podarilo sa mu udržať si skutočnú prístavnú atmosféru, na rozdiel od mnohých iných španielskych letovísk.

Prístav je jedným z najväčších v Európe i vo svete, a to hneď v troch kategóriách: prekládke, nákladnej a kontajnerovej preprave. Nachádza sa asi 20 km severovýchodne od Tarify na Rio de la Miel, najjužnejšej rieke na Pyrenejskom polostrove a v kontinentálnej Európe. Návštevníci môžu v blízkosti prístavu občas pozorovať plávať veľryby a delfíny.