Trajekty z Tarifa do Tangier

Trajektová trasa Tarifa Tangier spája Španielsko s Maroko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Inter Shipping sa plaví 4 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 2 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti FRS Iberia sa plavia 10 krát za deň, plavba trvá od .

Celkovo je tu 14 plavieb deň na trase z Tarifa Tangier medzi Španielsko a Maroko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Tarifa - Tangier

Priemerné ceny pre Tarifa Tangier

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Tarifa Tangier je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Tarifa

Tarifa je španielske mesto v provincii Cádiz v Andalúzii v južnom Španielsku. Mesto sa nachádza na pobreží Costa de la Luz (pobrežie svetla) a leží pri Gibraltárskom prielive, blízko Maroka. Mesto je obľúbené u surfistov a windsurfistov a to kvôli silnému vetru z Atlantiku, ktorý mesto často zasiahne. V meste je cítiť vplyv Maroka, nájdete tu typické marocké špeciality a v opevnenom starom meste sa môžete presť takými úzkymi uličkami ako je možné nájsť v mestečkách Chefchaouen alebo Essaouira. Samozrejme, Tarifa je viac, než posledná zastávka v Španielsku pred cestou do Maroka. Tarifa bola rímska osada a jej názov je odvodený od veliteľa Tarifa ibn Malika, ktorý viedol moslimskou nájazd v roku 710, rok pred hlavnou maurskou inváziou polostrova.

Tam sú pravidelné trajektové prepravy medzi Tarifa a Tanger a autobusovej dopravy medzi Tarifa a Algeciras, asi 20 km na severovýchod, a Sevilla cca 200 km na sever.