COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Tarifa - Tangier je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Tarifa do Tangier

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Maroko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Tarifa - Tangier

    • 12 Sailings Daily 1 hour
    • Get price
    • 6 Sailings Daily 2 hr
    • Get price

Trajekty z Tarifa do Tangier

Trajektová trasa Tarifa Tangier spája Španielsko s Maroko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti FRS sa plaví 12 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 1 hour zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Inter Shipping sa plavia 6 krát za deň, plavba trvá od 2 hodín.

Celkovo je tu 18 plavieb deň na trase z Tarifa Tangier medzi Španielsko a Maroko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Tarifa

Tarifa je španielske mesto v provincii Cádiz v Andalúzii v južnom Španielsku. Mesto sa nachádza na pobreží Costa de la Luz (pobrežie svetla) a leží pri Gibraltárskom prielive, blízko Maroka. Mesto je obľúbené u surfistov a windsurfistov a to kvôli silnému vetru z Atlantiku, ktorý mesto často zasiahne. V meste je cítiť vplyv Maroka, nájdete tu typické marocké špeciality a v opevnenom starom meste sa môžete presť takými úzkymi uličkami ako je možné nájsť v mestečkách Chefchaouen alebo Essaouira. Samozrejme, Tarifa je viac, než posledná zastávka v Španielsku pred cestou do Maroka. Tarifa bola rímska osada a jej názov je odvodený od veliteľa Tarifa ibn Malika, ktorý viedol moslimskou nájazd v roku 710, rok pred hlavnou maurskou inváziou polostrova.

Tam sú pravidelné trajektové prepravy medzi Tarifa a Tanger a autobusovej dopravy medzi Tarifa a Algeciras, asi 20 km na severovýchod, a Sevilla cca 200 km na sever.