COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Algeciras - Ceuta je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Algeciras do Ceuta

Prevádzkovatelia trajektov na trase Algeciras - Ceuta

  • 3 plavby denne 1 hodina 10 min
  • Zistiť cenu
  • 7 plavby denne 1 hodina
  • Zistiť cenu
  • 8 plavby denne 1 hodina
  • Zistiť cenu

Trajekty z Algeciras do Ceuta

Trasa trajektu z Algeciras Ceuta spája Španielsko s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Trasmediterranea prevádzkuje svoje plavby 3 krát deň, Balearia 7 krát deň & Trajekt spoločnosti FRS je k dispozícii 8 krát deň.

Celkovo je v ponuke 18 plavby deň na trase z Algeciras Ceuta medzi Španielsko a Španielsko, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Algeciras

Algeciras je prístavné mesto v južnom Španielsku, ktoré je významným dopravným uzlom a priemyselným mestom. Prístav hrá dôležitú úlohu v ekonomike mesta, pretože slúži ako hlavné nástupné miesto pre prepravu medzi Španielskom a marockým prístavom Tanger, ako aj z/do iných prístavov v Maroku a na Kanárskych ostrovoch. Pre mesto je dôležitý rybársky priemysel, ale aj vývoz miestnych produktov, vrátane obilnín, tabaku a hospodárskych zvierat. Algeciras je populárnou turistickou destináciou a hoci to nie je mimoriadne krásne mesto, má svoj drsný pôvab a podarilo sa mu udržať si skutočnú prístavnú atmosféru, na rozdiel od mnohých iných španielskych letovísk.

Prístav je jedným z najväčších v Európe i vo svete, a to hneď v troch kategóriách: prekládke, nákladnej a kontajnerovej preprave. Nachádza sa asi 20 km severovýchodne od Tarify na Rio de la Miel, najjužnejšej rieke na Pyrenejskom polostrove a v kontinentálnej Európe. Návštevníci môžu v blízkosti prístavu občas pozorovať plávať veľryby a delfíny.