COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Algeciras - Ceuta je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Algeciras do Ceuta

Prevádzkovatelia trajektov na trase Algeciras - Ceuta

  • 5 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 4 Sailings Daily 1 hour 29 min
  • Get price
  • 13 Sailings Daily 1 hour
  • Get price
  • 5 Sailings Daily 1 hour
  • Get price

Trajekty z Algeciras do Ceuta

Trasa trajektu z Algeciras Ceuta spája Španielsko s Španielsko a teraz je prevádzkovaná 5 lodnými spoločnosťami. Trasmediterranea prevádzkuje svoje plavby 5 krát deň, Balearia 4 krát deň, FRS 8 krát deň, FRS 5 krát deň & Trajekt spoločnosti Naviera Armas je k dispozícii 5 krát deň.

Celkovo je v ponuke 27 plavby deň na trase z Algeciras Ceuta medzi Španielsko a Španielsko, s 5 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Algeciras

Algeciras je prístavné mesto v južnom Španielsku, ktoré je významným dopravným uzlom a priemyselným mestom. Prístav hrá dôležitú úlohu v ekonomike mesta, pretože slúži ako hlavné nástupné miesto pre prepravu medzi Španielskom a marockým prístavom Tanger, ako aj z/do iných prístavov v Maroku a na Kanárskych ostrovoch. Pre mesto je dôležitý rybársky priemysel, ale aj vývoz miestnych produktov, vrátane obilnín, tabaku a hospodárskych zvierat. Algeciras je populárnou turistickou destináciou a hoci to nie je mimoriadne krásne mesto, má svoj drsný pôvab a podarilo sa mu udržať si skutočnú prístavnú atmosféru, na rozdiel od mnohých iných španielskych letovísk.

Prístav je jedným z najväčších v Európe i vo svete, a to hneď v troch kategóriách: prekládke, nákladnej a kontajnerovej preprave. Nachádza sa asi 20 km severovýchodne od Tarify na Rio de la Miel, najjužnejšej rieke na Pyrenejskom polostrove a v kontinentálnej Európe. Návštevníci môžu v blízkosti prístavu občas pozorovať plávať veľryby a delfíny.