AML
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

AML

Africa Morocco Link, alebo AML, ponúka pravidelné trajekty každý deň, a to medzi prístavom Tanger Med na severnom cípe Maroka a mestom Algeciras v južnom Španielsku.

Spoločnosť zahájila svoju činnosť v júni 2016, a odvtedy sa AML snaží poskytovať cenovo dostupnú a spoľahlivú trajektová prepravu pre cestujúcich aj ich vozidlá, pričom ponúka až 8 plavieb denne.

Spoločnosť vznikla spojením banky BMCE a gréckej lodnej skupiny Attica. Jej plavidlo, Diagoras, je schopné prepraviť takmer 1500 cestujúcich, 400 automobilov a plaví sa rýchlosťou 21,5 uzlov, čo je zárukou rýchlej a pohodlnej cesty cez Gibraltársky prieliv.

Diagoras sa pýši moderným interiérom s 131 luxusnými kajutami a ak by ste sa chceli zabaviť, môžete si vychutnať široký výber obchodov, ktoré ponúkajú všetko od cestovných nevyhnutností až po parfumy. Ak vyhladnete, zamierte do reštaurácie alebo jedného z mnohých barov, ktoré podávajú teplé a studené občerstvenie.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti AML, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s AML. Ak je to možné, taktiež porovnáme AML s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.