COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

AML

Africa Morocco Link, alebo AML, ponúka pravidelné trajekty každý deň, a to medzi prístavom Tanger Med na severnom cípe Maroka a mestom Algeciras v južnom Španielsku.

Spoločnosť zahájila svoju činnosť v júni 2016, a odvtedy sa AML snaží poskytovať cenovo dostupnú a spoľahlivú trajektová prepravu pre cestujúcich aj ich vozidlá, pričom ponúka až 8 plavieb denne.

Spoločnosť vznikla spojením banky BMCE a gréckej lodnej skupiny Attica. Jej plavidlo, Diagoras, je schopné prepraviť takmer 1500 cestujúcich, 400 automobilov a plaví sa rýchlosťou 21,5 uzlov, čo je zárukou rýchlej a pohodlnej cesty cez Gibraltársky prieliv.

Diagoras sa pýši moderným interiérom s 131 luxusnými kajutami a ak by ste sa chceli zabaviť, môžete si vychutnať široký výber obchodov, ktoré ponúkajú všetko od cestovných nevyhnutností až po parfumy. Ak vyhladnete, zamierte do reštaurácie alebo jedného z mnohých barov, ktoré podávajú teplé a studené občerstvenie.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti AML, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s AML. Ak je to možné, taktiež porovnáme AML s alternatívnymi trajektovými operátormi.