Barcelona
Alcudia
Trajekty do Mallorca
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Barcelona do Alcudia

Trasa trajektu z Barcelona Alcudia spája Španielsko s Mallorca a teraz je prevádzkovaná 3 lodnými spoločnosťami. Balearia prevádzkuje svoje plavby 15 krát týždeň, Trasmediterranea 5 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Trasmed GLE je k dispozícii 2 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 22 plavby týždeň na trase z Barcelona Alcudia medzi Španielsko a Mallorca, s 3 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Alternatívy trajektov z Barcelona do Alcudia

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Mallorca.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Barcelona do Alcudia?

Čas prepravy trajektom z Barcelona do Alcudia je približne 4h 35m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Barcelona do Alcudia?

Cena trajektu z Barcelona do Alcudia sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Barcelona do Alcudia je 273 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Barcelona a Alcudia?

Existuje 3 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Barcelona do Alcudia. Toto je
 • Balearia
 • Trasmediterranea
 • Trasmed GLE

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Barcelona do Alcudia?

Rezervujte si trajekty z Barcelona do Alcudia prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Barcelona do Alcudia?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Barcelona do Alcudia s
 • Balearia
 • Trasmediterranea
 • Trasmed GLE

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Barcelona do Alcudia?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Barcelona do Alcudia s
 • Balearia
 • Trasmediterranea
 • Trasmed GLE

Môžete vziať na trajekt z Barcelona do Alcudia domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
 • Balearia
 • Trasmediterranea

Aká je vzdialenosť z Barcelona do Alcudia?

Vzdialenosť medzi Barcelona a Alcudia je približne 108 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Barcelona

Barcelona patrí do autonómnej oblasti Katalánsko a je po Madride druhým najväčším mestom v Španielsku. Barcelona je jedným z najnavštevovanejších miest na svete a leží na pobreží, medzi ústiami riek Llobregat a Besos. Na západe mesto ohraničuje pohorie Serra de Collserola. V tomto krásnom meste nie je núdza o pamiatky alebo zážitky. Prejdite sa po gotickej štvrti (v katalánčine "Barri Gotic"), kde väčšina budov pochádza zo stredoveku a niektoré dokonca až z rímskej doby. Najznámejšou stavbou je ale nepochybne majestátny kostol, ešte nedokončená stavba Sagrada Familia, ktorá je vo výstavbe už od roku 1882. Okrem vzostupného cestovnému ruchu je mesto tiež populárnou destináciou pre mnoho veľtrhov a výstav a je tiež hlavným centrom pre šport, módu, vedu a umenie.

Prístav v Barcelone má tri terminály a je populárny pre trajekty smerujúce na Mallorcu, Ibizu, do Janova a Maroka (Tangier). Prístav tiež pojme mnoho výletných lodí plávajúcich cez Stredozemné more. Prístavné móla pre trajekty sa nachádzajú pomerne blízko centra mesta.


Sprievodca prístavom Alcudia

Alcudia je mesto na španielskom ostrove Mallorca, ktorý je súčasťou Baleárskych ostrovov. Hradby zo 14. storočia okolo centra mesta sú obľúbenou atrakciou a keď už ste na ich vrchole, je možné vidieť takmer celé mesto. K ďalším turistickým atrakciám patria pozostatky rímskeho mesta, ktoré sa nachádzajú kúsok od mestských hradieb, ktoré sú oproti kostola sv. Jaume. Na sever od mesta je býčia aréna z 19. storočia a v starej časti mesta sa v nedeľu a utorky koná trh, ktorý je vždy plný ľudí. Návštevníci v meste nájdu celý rad krásnych reštaurácií, kaviarní a barov, ktoré sa nachádzajú hlavne v okolí prístavu.

Trajektové linky z prístavu Alcudia premávajú do Barcelony, Denie a Valencie. Čas plavby do týchto destinácií môže byť až 7 hodín, ak sa plavíte konvenčným trajektom, ale len približne 3 hodiny, ak uprednostníte rýchly trajekt.


Barcelona až Alcudia Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/04/2024 a 28. 4. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Balearia 16:30 22:00 5 hodín 30 minút Mon, Út, Sat
Balearia 21:30 03:30 6 hodín Mon, Út, St, Čt, Pi, Sat
Balearia 22:00 05:00 7 hodín Sun

Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.