Barcelona
Palma
Trajekty do Mallorca
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Barcelona do Palma

Trasa trajektu z Barcelona Palma spája Španielsko s Mallorca a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Trasmediterranea prevádzkuje svoje plavby 8 krát týždeň, Balearia 6 krát týždeň, Grandi Navi Veloci 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Trasmed GLE je k dispozícii 6 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 27 plavby týždeň na trase z Barcelona Palma medzi Španielsko a Mallorca, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Alternatívy trajektov z Barcelona do Palma

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Mallorca.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Barcelona do Palma?

Čas prepravy trajektom z Barcelona do Palma je približne 7h 02m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Barcelona do Palma?

Cena trajektu z Barcelona do Palma sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Barcelona do Palma je 211 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Barcelona a Palma?

Existuje 4 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Barcelona do Palma. Toto je
 • Trasmediterranea
 • Balearia
 • Grandi Navi Veloci
 • Trasmed GLE

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Barcelona do Palma?

Rezervujte si trajekty z Barcelona do Palma prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Barcelona do Palma?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Barcelona do Palma s
 • Balearia
 • Grandi Navi Veloci
 • Trasmed GLE

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Barcelona do Palma?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Barcelona do Palma s
 • Balearia
 • Grandi Navi Veloci
 • Trasmed GLE

Môžete vziať na trajekt z Barcelona do Palma domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
 • Balearia

Aká je vzdialenosť z Barcelona do Palma?

Vzdialenosť medzi Barcelona a Palma je približne 112 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Barcelona

Barcelona patrí do autonómnej oblasti Katalánsko a je po Madride druhým najväčším mestom v Španielsku. Barcelona je jedným z najnavštevovanejších miest na svete a leží na pobreží, medzi ústiami riek Llobregat a Besos. Na západe mesto ohraničuje pohorie Serra de Collserola. V tomto krásnom meste nie je núdza o pamiatky alebo zážitky. Prejdite sa po gotickej štvrti (v katalánčine "Barri Gotic"), kde väčšina budov pochádza zo stredoveku a niektoré dokonca až z rímskej doby. Najznámejšou stavbou je ale nepochybne majestátny kostol, ešte nedokončená stavba Sagrada Familia, ktorá je vo výstavbe už od roku 1882. Okrem vzostupného cestovnému ruchu je mesto tiež populárnou destináciou pre mnoho veľtrhov a výstav a je tiež hlavným centrom pre šport, módu, vedu a umenie.

Prístav v Barcelone má tri terminály a je populárny pre trajekty smerujúce na Mallorcu, Ibizu, do Janova a Maroka (Tangier). Prístav tiež pojme mnoho výletných lodí plávajúcich cez Stredozemné more. Prístavné móla pre trajekty sa nachádzajú pomerne blízko centra mesta.


Sprievodca prístavom Palma

Mesto Palma je hlavným mestom Mallorky a zo všetkých miest na Baleároch ponúka najviac zaujímavých historických miest. Palma má približne 300 000 obyvateľov a všetci jej vládcovia na nej zanechali svoju stopu. Dominuje jej impozantná budova katedrály La Seu a mesto skrýva spleť mnohých uličiek, ukrytých nádvorí a spolu s prístavom a krásnymi historickými budovami ponúka svojim návštevníkom skvelé miesto na objavovanie počas prechádzok. Široký bulvár Passeig d’es Born je hlavnou triedou mesta a okrem toho, že mesto predeľuje, sa tu nachádzajú mnohé obchody, reštaurácie, kaviarne a bary. Dnešné hradby stoja na mieste stredovekých hradieb, ktoré chránili mesto pred nájazdmi nepriateľov a sú posiate galériami. Na vrchu hradieb je dnes promenáda obľúbená nielen medzi návštevníkmi mesta, ale aj medzi domácimi a naskytá sa z nej krásny výhľad na katedrálu a Staré Mesto.

Z prístavu sa trajektmi dostanete do miest ako Ibiza, Barcelona, Valencia a Dénia.


Barcelona až Palma Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 10/06/2024 a 16. 6. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Grandi Navi Veloci 02:00 08:20 6 hodín 20 minút Sat
Grandi Navi Veloci 21:30 04:30 7 hodín Mon
Balearia 22:15 05:30 7 hodín 15 minút Mon, Út, St, Čt, Pi, Sat
Grandi Navi Veloci 22:30 04:50 6 hodín 20 minút Sat
Trasmed GLE 22:45 06:00 7 hodín 15 minút Každý deň

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.