Trajekty z Valencia do Palma

Trajektová trasa Valencia Palma spája Španielsko s Mallorca a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Balearia sa plaví 12 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 7 hodín 45 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Trasmediterranea sa plavia 7 krát za týždeň, plavba trvá od 7 hod 40 min.

Celkovo je tu 19 plavieb týždeň na trase z Valencia Palma medzi Španielsko a Mallorca. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Valencia - Palma

  • Balearia
    • 12 plavby týždenne 7 hod 45 min
    • Zistiť cenu
  • Trasmediterranea
    • 7 plavby týždenne 7 hod 40 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Valencia Palma

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Valencia Palma je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Palma

Mesto Palma je hlavným mestom Mallorky a zo všetkých miest na Baleároch ponúka najviac zaujímavých historických miest. Palma má približne 300 000 obyvateľov a všetci jej vládcovia na nej zanechali svoju stopu. Dominuje jej impozantná budova katedrály La Seu a mesto skrýva spleť mnohých uličiek, ukrytých nádvorí a spolu s prístavom a krásnymi historickými budovami ponúka svojim návštevníkom skvelé miesto na objavovanie počas prechádzok. Široký bulvár Passeig d’es Born je hlavnou triedou mesta a okrem toho, že mesto predeľuje, sa tu nachádzajú mnohé obchody, reštaurácie, kaviarne a bary. Dnešné hradby stoja na mieste stredovekých hradieb, ktoré chránili mesto pred nájazdmi nepriateľov a sú posiate galériami. Na vrchu hradieb je dnes promenáda obľúbená nielen medzi návštevníkmi mesta, ale aj medzi domácimi a naskytá sa z nej krásny výhľad na katedrálu a Staré Mesto.

Z prístavu sa trajektmi dostanete do miest ako Ibiza, Barcelona, Valencia a Dénia.