COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Valencia - Palma je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Valencia do Palma

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Mallorca.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Valencia - Palma

  • 13 Sailings Weekly 7 hr 15 min
  • Get price
  • 10 Sailings Weekly 7 hr 40 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 6 hr 45 min
  • Get price
  • 7 Sailings Weekly 8 hr
  • Get price

Trajekty z Valencia do Palma

Trasa trajektu z Valencia Palma spája Španielsko s Mallorca a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Balearia prevádzkuje svoje plavby 13 krát týždeň, Trasmediterranea 10 krát týždeň, Grandi Navi Veloci 7 krát týždeň & Trajekt spoločnosti Trasmed GLE je k dispozícii 7 krát týždeň.

Celkovo je v ponuke 37 plavby týždeň na trase z Valencia Palma medzi Španielsko a Mallorca, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Sprievodca prístavom Palma

Mesto Palma je hlavným mestom Mallorky a zo všetkých miest na Baleároch ponúka najviac zaujímavých historických miest. Palma má približne 300 000 obyvateľov a všetci jej vládcovia na nej zanechali svoju stopu. Dominuje jej impozantná budova katedrály La Seu a mesto skrýva spleť mnohých uličiek, ukrytých nádvorí a spolu s prístavom a krásnymi historickými budovami ponúka svojim návštevníkom skvelé miesto na objavovanie počas prechádzok. Široký bulvár Passeig d’es Born je hlavnou triedou mesta a okrem toho, že mesto predeľuje, sa tu nachádzajú mnohé obchody, reštaurácie, kaviarne a bary. Dnešné hradby stoja na mieste stredovekých hradieb, ktoré chránili mesto pred nájazdmi nepriateľov a sú posiate galériami. Na vrchu hradieb je dnes promenáda obľúbená nielen medzi návštevníkmi mesta, ale aj medzi domácimi a naskytá sa z nej krásny výhľad na katedrálu a Staré Mesto.

Z prístavu sa trajektmi dostanete do miest ako Ibiza, Barcelona, Valencia a Dénia.