Caronte & Tourist
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Caronte & Tourist

Caronte & Tourist ponúka pravidelnú trajektovú prepravu medzi talianskou pevninou a Sicíliou, z prístavu Salerno do pristavu Messina.

Trajekty spoločnosti vždy kládli veľký dôraz na efektivitu svojej činnosti a rýchlosť svojich plavidiel, čo sa prejavilo v tom, že sa ich služby stali najlepšími v sektore.

Messinská úžina patrí medzi tie najkrajšie miesta na svete. Pohľad na pobrežia Sicílie a Kalábrie, ktoré sa takmer dotýkajú je niečo, čo by si cestujúci na palube v žiadnom prípade nemali nechat ujsť.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Caronte & Tourist s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Caronte & Tourist routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.