COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Caronte & Tourist

Caronte & Tourist ponúka pravidelnú trajektovú prepravu medzi talianskou pevninou a Sicíliou, z prístavu Salerno do pristavu Messina.

Trajekty spoločnosti vždy kládli veľký dôraz na efektivitu svojej činnosti a rýchlosť svojich plavidiel, čo sa prejavilo v tom, že sa ich služby stali najlepšími v sektore.

Messinská úžina patrí medzi tie najkrajšie miesta na svete. Pohľad na pobrežia Sicílie a Kalábrie, ktoré sa takmer dotýkajú je niečo, čo by si cestujúci na palube v žiadnom prípade nemali nechat ujsť.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Caronte & Tourist s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy Caronte & Tourist