Holland

Porovnajte trajekty z Holandsko do Anglicko

K dispozícii sú 3 ferry routes medzi Holandsko a Anglicko s ponukou až 28 plavby za týždeň. P&O Ferries prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Rotterdam do Hull 7 krát denne. Stena Line prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Hook of Holland do Harwich 14 krát denne. DFDS Seaways prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Amsterdam (Ijmuiden) do Newcastle 7 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Holandsko do Anglicko .

Mapa trajektovej trasy Holandsko - Anglicko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

O Holandsko:

Holandsko, krajina s viac bicyklami než obyvateľmi, susedí s Nemeckom, Belgickom a Severným morom.

Holandsko je jednou z najhustejšie osídlených krajín. Šestnásť miliónov ľudí sídli len na 41.000 km štvorcových.

So svojimi známymi mestami, malebnými dedinkami, tulipánmi a veternými mlynmi Holandsko láka veľké množstvo turistov. Rieky a kanály, ktoré pokrývajú krajinu znamenajú, že k pláži nie je nikdy ďaleko.

Holandsko je dobre trajektovo prepojené s Veľkou Britániou, s plavbami spájajúcími krajinu s prístvmi v juhovýchodnej, východnej a severovýchodnej časti Anglicka. Veľké a luxusné trajekty sa plavia z Holandska do Anglicka často, po celý rok a sú kvalitne vybavené.

Hoci plavby z Holandska sú vo všeobecne dlhšie a drahšie než tie, ktoré spájajú Francúzsko s Anglickom, ak ste v Holandsku alebo ďalej na východe a chcete sa dostať do východného Anglicka, alebo kdekoľvek severne od Londýna, cesta z Holandska je pravdepodobne tá najpriamejšia.

O Anglicko:

Anglicko je najväčšia a najhustejšie obývaná krajina zo všetkých zemí, ktoré tvoria Spojené kráľovstvo.

Geograficky je Anglicko definované ako oblasť v strednej a južnej časti Spojeného kráľovstva, pričom susedí so Škótskom na severe, Walesom na západe a Severným Írskom na západe - cez Írske more.

Anglicko sa delí na severné, stredné a južné Anglicko, pričom hlavné mesto Londýn ležiace na juhu je finančným a kultúrnym centrom krajiny.

Trajektová preprava je veľmi populárnou možnosťou ako sa dostať do Anglicka, a to najmä u turistov z Írska a severnej Európy.

K dispozícii je množstvo prístavov, ktoré spájajú Anglicko s Írskom cez Írske more, Francúzsko cez kanál La Manche a Holandsko cez Severné more, a tak niet divu, že plavby do Anglicka a prístavy tu sú prevádzkované tými najväčšími a najznámejšími trajektovými spoločnosťami.