Lithuania

Porovnajte trajekty z Litva do Švédsko

K dispozícii sú 2 ferry routes medzi Litva a Švédsko s ponukou až 13 plavby za týždeň. TT Line prevádzkuje 2 routes, Trajekty premávajú na linke Klaipeda do Karlshamn 4 krát za deň, & Trajeky premávajú na linke Klaipeda do Trelleborg 2 krát denne. DFDS Seaways prevádzkuje 1 routes, Trajeky premávajú na linke Klaipeda do Karlshamn 7 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Litva do Švédsko .

Mapa trajektovej trasy Litva - Švédsko

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Litva do Švédsko

O Švédsko:

Švédsko je škandinávska krajina v severnej Európe, ktoré zdieľa dlhú západnú hranicu s Nórskom a kratšiu severovýchodnú hranicu s Fínskom.

Švédsko je zem, ktorá je na čele rebríčku kvality života v Európe. Je to nádherná krajina po všetkých stránkach. Rozmanitosť prírody je jedným z jej najväčších predností, či už sa jedná o zasnežený sever, ktorý je obývaný domorodcami zvanými Sámovia alebo o centrálnu oblasť s jazerom alebo o rušné hlavné mesto plné módy Štokholm.

Dlhé obdobie Vikingov zanechalo vo Švédsku svoju stopu; staroveké ruiny a obrovské mohyly možno nájsť po celej krajine, pričom každá má vlastný fascinujúci príbeh. Stredoveké mestá a hrady na pobreží dodávajú Švédsku ešte väčšiu tajomnosť.

Plaviť sa do Švédska trajektom je veľmi populárnou voľbou, a to vďaka obrovskému počtu trás z rôznych krajín v severnej Európe a Škandinávii, pričom trajekty sú prevádzkované širokým výberom vynikajúcich trajektových spoločností.